Zatrudnimy doświadczone ekipy instalatorskie do montażu systemów fotowoltaicznych

Zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa montażu instalacji fotowoltaicznych u klienta,
  • budowa konstrukcji dachowych bądź naziemnych pod instalację,
  • okablowanie systemu fotowoltaicznego i montaż modułów,
  • podłączenie inwertera do sieci energetycznej,
  • opieka serwisowa klientów firmy,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy podczas obsługi klienta.

Wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w zakresie montażu systemów PV,
  • uprawnienia SEP,
  • doświadczenie w pracy na wysokościach,
  • dyspozycyjność do pracy w delegacji,
  • dobra organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,
  • dokładność, rzetelność i terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • certyfikat UDT w zakresie fotowoltaiki,
  • własny samochód dostawczy,
  • własny komplet narzędzi,
  • własna działalność gospodarcza.

Oferujemy

  • wsparcie techniczne przez wykwalifikowany zespół doradców,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość współpracy B2B(faktura) lub umowa zlecenie,
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca wykonywania instalacji,
  • samodzielność podczas wykonywaniu pracy.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych(tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z pózn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

    Zatrudnimy doświadczonych ekipy przedstawicieli handlowych do sprzedaży systemów fotowoltaicznych

    • samodzielne, aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
    • doradztwo techniczne w zakresie systemów fotowoltaicznych,
    • utrzymywanie dobrych relacji i opieka nad obecnymi klientami,
    • wykonywanie wizji lokalnych u klienta indywidualnego i biznesowego,
    • raportowanie wyników pracy,
    • dbanie o dobry wizerunek firmy.

    Wymagania

    • minimum dwa lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej,
    • doskonała umiejętność organizacji pracy własnej,
    • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

    • znajomość branży odnawialnych źródeł energii w szczególności fotowoltaiki,
    • doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych.

    Oferujemy

    • pracę w bardzo perspektywicznej i dynamicznie rozwijającej się branży,
    • po upływie okresu próbnego stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + wysoka prowizja uzależniona od wyników),
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
    • wsparcie techniczne oraz szkoleniowe,
    • elastyczne godziny pracy,
    • dużą swobodę działania.

      Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek