Farmy fotowoltaiczne – ulokuj pieniądze w inwestycji charakteryzującej się wysoką stopą rentowności.

Duże elektrownie fotowoltaiczne w Polsce budzą coraz to większe zainteresowanie. Podstaw ku temu możemy doszukiwać się zarówno w związku ze znaczącym spadkiem cen za moduły fotowoltaiczne, jak i ich rosnącymi wskaźnikami wydajności. Ponad to, projekty inwestycyjne obarczone są stosunkowo niskim ryzykiem ze względu na dużą przewidywalność produkcji. Zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą inwestowania w farmy fotowoltaiczne!

Farmy fotowoltaiczne w Polsce

W finansowanu budowy farm fotowoltaicznych istotny wkład mają dotacje ze środków Unii Europejskiej, a jak wiadomo w latach 2014-2020 Polska jest ich największym beneficjentem. Na ten cel można pozyskać środki pokrywające nawet 85% inwestycji. Jeżeli chcesz zapoznać się z sytuacją fotowoltaiki w Polsce i prognozowanym rozwojem tej technologii w naszym kraju, zapraszamy do lektury naszego artykułu, który w pełni został poświęcony tej tematyce – fotowoltaika w Polsce.

 

Co oferujemy?

W porozumieniu z naszymi partnerami przeprowadzimy Cie kompleksowo przez proces całej inwestycji – od przygotowania niezbędnych dokumentów i projektu systemu fotowoltaicznego, przez budowę elektrowni aż po przyłączenie do sieci energetycznej i jej serwis. Ze względu na to, że jako nieliczni posiadamy własne ekipy monterskie jesteśmy w stanie podjąć się również współpracy na zasadzie podwykonawcy w projektach o dużej skali. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu. Panele fotowoltaiczne to opłacalny wybór!