Fotowoltaika – leasing dla firm

Fotowoltaika w firmie to nie tylko ochrona środowiska i dobry CSR, to realna możliwość obniżenia kosztów operacyjnych dzięki darmowej energii słonecznej. SUNERG we współpracy z Idea Getin Leasing S.A., EFL, ING, PKO BP proponują  dofinansowanie fotowoltaiki dla firm na korzystnych warunkach: minimalny udział własny – od 5% wartości przedmiotu leasingu, umowa obowiązująca od 48 do 84 miesięcy, wysokość wykupu uzależniona od długości trwania umowy. Bądź przedsiębiorczy i wybierz leasing paneli fotowoltaicznych.

Dofinansowanie dla firm – kogo obejmuje?

Dofinansowanie do fotowoltaiki dla firm skierowane jest do przedsiębiorców (jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek osobowych, spółek kapitałowych, osób prowadzących gospodarstwo rolne, Jednostek Samorządu Terytorialnego, fundacji i stowarzyszeń), którzy planują dokonać zakupu instalacji fotowoltaicznej bez konieczności angażowania środków własnych. To świetny sposób na finansowanie fotowoltaiki dla firm!

Fotowoltaika - dofinansowanie dla firm

Leasing instalacji fotowoltaicznej o wartości do 250 tysięcy złotych netto to swoisty rodzaj dofinansowania fotowoltaiki dla firm. Jednorazowe koszty zostają zastąpione miesięcznymi ratami, które mogą zostać pokryte z oszczędności wynikających z produkcji własnej energii. Dodatkowo, każda miesięczna rata stanowi koszt uzyskania przychodu, a co za tym idzie, zmniejsza podstawę podatku dochodowego. W ramach leasingu operacyjnego przedsiębiorca ma możliwość także rozłożenia podatku VAT na raty i nie musi rozliczać go jednorazowo. Wybierz rozwiązanie jakim jest fotowoltaika. Dofinansowanie dla firm  to wygodny i opłacalny wybór dla wielu przedsiębiorców.

Współpracujemy z:

IDEA Getin Leasing, EFL, ING, PKO BP

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek