Optymalne rozwiązania energetyczne dla Twojej firmy

Klientom planującym wynieść swoje przedsiębiorstwo na wyższy poziom energooszczędności proponujemy kompleksowe rozwiązania, które pozwolą osiągnąć większą niezależność energetyczną oraz znacząco obniżyć koszty operacyjne. Nasze produkty i usługi są dostosowane do potrzeb współczesnego biznesu i obejmują szeroki zakres rozwiązań, są to m.in. fotowoltaika dla firm, magazyny energii, stacje ładowania pojazdów elektrycznych oraz pompy ciepła.

Fotowolatika
Elektromobilność
Magazyny energii
Pompy ciepła

Przeprowadź w swojej firmie rewolucję energetyczną

Optymalizacja kosztów energii w firmie

Fotowoltaika w firmie to możliwość generowania własnej energii elektrycznej. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo zmniejszy lub całkowicie wyeliminuje koszty zakupu energii z sieci. Fotowoltaika gwarantuje oszczędności na rachunkach za prąd, a co za tym idzie wzrost rentowności firmy.

Niezależność energetyczna

Ceny energii stale rosną, a rachunki za prąd w przedsiębiorstwie przerażają? Instalacja fotowoltaiczna w Twojej firmie zapewni Ci stałe, przewidywalne koszty energetyczne w dłuższej perspektywie czasowej. Wytwarzając własną energię, Twój biznes stanie się niezależny od nieustannych wahań cen energii na rynku. Dodatkowo, inwestując w magazyny energii zagwarantujesz swojej firmie bezpieczeństwo energetyczne, zapewniając stały dopływ prądu w przypadku nieoczekiwanych przerw w dostawach energii z sieci.

Wsparcie zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności

Twoja firma to znacznie więcej niż prężnie działające źródło zysków? Fotowoltaika w biznesie to już nie moda, a świadectwo odpowiedzialności przedsiębiorców wobec środowiska naturalnego. Inwestowanie w fotowoltaikę pokazuje zaangażowanie firmy w ochronę środowiska, wspieranie zrównoważonego rozwoju i działania na rzecz dobra społecznego. To nie tylko wymierna korzyść dla środowiska, ale także wsparcie w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy jako odpowiedzialnego uczestnika społeczności biznesowej.

Przekonaj się, czym jest Gwarancja Jakości Sunergo

 

Wydłużony okres gwarancyjny i reakcja serwisowa w 48h

Zamontowany przez nas system fotowoltaiczny obejmujemy 10-letnią ochroną gwarancyjną. Dotyczy ona wszystkich komponentów instalacji – począwszy od modułów przez inwerter, okablowanie, konstrukcje wsporcze aż po materiały, których używamy do montażu. Jakość SUNERGO obejmuje także reakcję w ciągu 48 h na zgłoszenia serwisowe dotyczące zarówno kwestii technicznych jak i tych formalnych.

Monitoring instalacji i 2 bezpłatne przeglądy

Zakończenie prac związanych z montażem instalacji nie oznacza końca naszej współpracy. Każdy założony przez nas system fotowoltaiczny obejmujemy obserwacją, aby mieć pewność, że instalacja nieustannie działa zgodnie z założeniami generując możliwie najwyższe uzyski energii. W ramach oferowanego monitoringu technicznego zapewniamy dwa bezpłatne przeglądy instalacji – pierwszy po roku od montażu instalacji, drugi po trzech latach. Dodatkowo nasz zespół zapewnia wsparcie merytoryczne i opiekę nad instalacją przez cały okres jej użytkowania.

Bezpieczeństwo

Poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów jest dla nas kwestią priorytetową. Dlatego też, regularnie monitorujemy zmieniające się normy przeciwpożarowe, wszystkie zainstalowane przez nas instalacje konsultujemy z inspektorem przeciwpożarowym oraz dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności zgodnie z obowiązującym prawem.

Najwyższa jakość komponentów od światowej klasy producentów

Pracujemy wyłącznie na najwyższej jakości podzespołach renomowanych producentów. Wybierając główne elementy instalacji, takie jak falownik czy moduły przykładamy dużą wagę do każdego szczegółu. Z równą starannością dobieramy przewody, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe oraz pozostałe części instalacji. Wysokiej klasy urządzenia w połączeniu z wykwalifikowanym i profesjonalnym zespołem gwarantują niezawodność instalacji fotowoltaicznych, co jest niezbędne, aby uzyskać możliwie szybki zwrot z inwestycji.

Sprawdź kto jest naszym dostawcą sprzętu.

 

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

 

Profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej

SUNERGO tworzą wyłącznie wykwalifikowani specjaliści, działający w branży odnawialnych źródeł energii od dekady. Zdobyte na przestrzeni lat wiedza i doświadczenie wzbogacone o pasję i indywidualne podejście pozwalają zapewnić profesjonalną i kompleksową obsługę każdej realizowanej przez nasz zespół inwestycji. Praca wyłącznie z własnymi, wyszkolonymi instalatorami jest gwarantem najwyższej jakości świadczonych usług.

Wsparcie w formalnościach

Jakość SUNERGO, to także wsparcie oznaczające rzeczywistą pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności niezbędnych do rozpoczęcia czerpania własnej energii ze słońca, jak kontakt z lokalnym Operatorem Sieci Dystrybucyjnej w celu zgłoszenia instalacji czy zwiększenia mocy przyłączeniowej. To również realne wsparcie w pozyskaniu środków na realizację inwestycji – rządowego dofinansowania czy niskooprocentowanej pożyczki.

Finansowanie – fotowoltaika dla firm

Jakość SUNERGO, to także wsparcie oznaczające rzeczywistą pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności niezbędnych do rozpoczęcia czerpania własnej energii ze słońca, jak kontakt z lokalnym Operatorem Sieci Dystrybucyjnej w celu zgłoszenia instalacji czy zwiększenia mocy przyłączeniowej. To również realne wsparcie w pozyskaniu środków na realizację inwestycji – rządowego dofinansowania czy niskooprocentowanej pożyczki.

Fotowoltaika – leasing dla firm

Fotowoltaika w firmie to nie tylko ochrona środowiska i dobry CSR, to realna możliwość obniżenia kosztów operacyjnych dzięki darmowej energii słonecznej. SUNERGO we współpracy z Idea Getin Leasing S.A., EFL, ING, PKO BP proponują  finansowanie fotowoltaiki dla firm na korzystnych warunkach: minimalny udział własny – od 5% wartości przedmiotu leasingu, umowa obowiązująca od 48 do 84 miesięcy, wysokość wykupu uzależniona od długości trwania umowy. Bądź przedsiębiorczy i wybierz leasing paneli fotowoltaicznych.

Sprawdź opłacalność fotowoltaiki

Skorzystaj z naszego kalkulatora fotowoltaicznego i oblicz,
ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Fundacja ERGO cares

Fundacja odpowiedzialnego biznesu

Fundacja ERGO cares jest organizacją pozarządową, która realizuje cele mające status pożytku publicznego. W trosce o naszą Planetę działamy na rzecz szeroko rozumianej ekologii oraz ochrony środowiska. Nasze projekty mają za zadanie popularyzację ekologii, podnoszenie świadomości ekologicznej, aktywizowanie do działań służących ochronie przyrody, edukację ekologiczną oraz rozwijanie wiedzy z zakresu odnawialnych źródeł energii.

Nasza Fundacja powstała w 2021 roku i stanowi część grupy ERGO, zajmującej się odnawialnymi źródłami energii. Idea założenia fundacji budowała się w nas od dawna, lecz nie chcieliśmy działać sami! Uznaliśmy, że osób z zapałem i chęcią pomocy na rzecz klimatu i środowiska jest dużo więcej, a my potrzebujemy znacznie więcej rąk do pracy! Stąd narodził się pomysł, aby stworzyć projekt Fundacji odpowiedzialnego biznesu, w którym wspólnie z Tobą, będziemy mogli zmieniać świat na lepszy.

Działamy odpowiedzialnie na rzecz przyszłych pokoleń

Fundacja swoje cele realizuje poprzez realne działania. Projekty, w które się angażuje to między innymi:

  • budowa pierwszej w Polsce charytatywnej farmy fotowoltaicznej;
  • działalność edukacyjna na rzecz dzieci i młodzieży oraz społeczności lokalnej w celu kształtowania świadomości ekologicznej;
  • działalność charytatywna i pomoc społeczna, obejmująca m.in. montowanie instalacji fotowoltaicznych na budynkach użytku publicznego;
  • nasadzenia drzew;
  • organizowanie regularnych akcji sprzątania planety;
  • wspieranie akcji recyklingowych i promowanie ruchu ZERO WASTE;
  • mobilizowanie lokalnych społeczności do wolontariatu na rzecz działań proekologicznych;
  • inicjowanie i wspieranie partnerstw sektora publicznego, prywatnego, społecznego.

Niektóre ze zrealizowanych projektów Fundacji ERGO cares

Zostań partnerem ERGO cares

Projekty realizowane przez ERGO cares, to konkretne działania, które mają realny wpływ na poprawę kondycji naszej Ziemi. Nasza Fundacja pragnie zrzeszać partnerów biznesowych, których cele strategiczne pozostają w harmonii z matką naturą. W ramach współpracy partnerskiej oferujemy gotowy CSR dla przedsiębiorców, przestrzeń spotkania, inicjatywy i dialogu oraz realizacji projektów z ramienia Ergo cares. Wspólnie twórzmy Fundację Odpowiedzialnego Biznesu!

 

Więcej informacji znajdziesz na www.ergocares.pl

Nasze instalacje fotowoltaiczne

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek