Panele fotowoltaiczne dla firm - biznes zasilany słońcem

Fotowoltaika dla firm to krok do innowacyjności i zabezpieczenia potrzeb energetycznych naszej firmy. Masz firmę i dysponujesz niezagospodarowaną powierzchnią na dachu swojej siedziby i/lub gruncie wokół niej? Wykorzystaj ten niepodważalny potencjał i wybierz panele fotowoltaiczne dla firm i biznesu! Jest to idealne miejsce pod budowę systemów fotowoltaicznych, które pozwolą na zwiększenie rentowności Twojej działalności. Instalacje fotowoltaiczne dla firm są świetnym wykorzystaniem potencjału budynku i gruntu Twojego biznesu. Dzięki niej wzrasta nie tylko wartość firmy, ale i nieruchomości. Zapoznaj się z ofertą fotowoltaiki dla firm i zdecyduj się na montaż paneli fotowoltaicznych dla Twojej firmy. Z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, Twoja firma zyska niezależność energetyczną. Zdecyduj się już teraz na własną instalację PV!

Fotowoltaika dla firm i biznesu - przykład instalacji fotowoltaicznej dla firm - Sunergo

Dopasuj swój idealny system fotowoltaiczny

Fotowoltaika dla firm – stań się niezależny od cen prądu!

Opłaty za energię elektryczną z roku na rok nieubłaganie rosną i nic nie wskazuje na to, aby w perspektywie kolejnych lat sytuacja ta miała się zmienić. Każdy konsument energii elektrycznej, szczególnie przedsiębiorca odczuwa niestabilną sytuację na rynku. Co gorsza, w kolejnych miesiącach spodziewane są dalsze wzrosty cen. Fotowoltaika dla firm pozwala na zwiększenie oszczędności i osiągnięcie niezależności od sieci energetycznej, nawet przy wysokim zużyciu energii. Wydatki na instalację fotowoltaiczną dla firm wspomaga dofinansowanie fotowoltaiki dla firm, z którego może skorzystać każdy przedsiębiorca. Nasz kalkulator fotowoltaiczny pozwoli oszacować cenę i oszczędności płynące z własnej instalacji fotowoltaicznej.

Fotowoltaika dla biznesu – dlaczego warto?

Fotowoltaika dla firm nie tylko długoterminowe oszczędności, ale również budowanie dobrego wizerunku poprzez dbanie o środowiskoodchodzenie od konwencjonalnych źródeł energii. W kolejnych latach udział odnawialnych źródeł energii w całym rynku energetycznym będzie rosnąć, dlatego postawienie na pozyskiwanie energii ze słońca jest bardzo dobrym pomysłem. Tym bardziej, że fotowoltaika dla firm to inwestycja, która może służyć nam przez długie lata.

Przekonaj się jak kształtuje się opłacalność fotowoltaiki – sprawdź nasz kalkulator instalacji fotowoltaicznej!

Przekonaj się jak opłacalna jest fotowoltaika – sprawdź nasz kalkulator instalacji fotowoltaicznej!
Fotowoltaika dla firm - Wielkopolska
Panele fotowoltaiczne dla firm - realizacje w Poznaniu
Fotowoltaika dla firm Poznań

Panele fotowoltaiczne dla firm – zyskaj przewagę!

Wielopomieszczeniowe biuro lub hala produkcyjna często wymagają większych nakładów energii elektrycznej od zwykłych budynków mieszkalnych. Instalacja PV dla firm to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców chcących zmniejszyć swoje rachunki za prąd. Dużą powierzchnię dachu, którą często posiadają budynki firmowe można wykorzystać instalując moduły fotowoltaiczne.

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 50 kW cechuje się wysokimi kosztami początkowymi, chociaż ilość wyprodukowanej energii jest w stanie pokryć nawet wysokie zapotrzebowanie na energię. Firma Sunergo realizuje również instalacje fotowoltaiczne powyżej 10 kW. Sprawdź naszą stronę!

Instalacje fotowoltaiczne dla firm – taniej z dofinansowaniem

Fotowoltaika dla firm jest wspierana przez szereg programów dofinansowań – zarówno ogólnopolskich, jak i regionalnych. Wśród nich znajduje się np. program Energia Plus, w ramach którego możliwe jest uzyskanie pożyczki na fotowoltaikę w wysokości do 80% kosztów. Fotowoltaika dla firm może być również finansowana z pomocą kredytu lub leasingu na fotowoltaikę.

Zobacz, jak jeszcze może wyglądać dofinansowanie fotowoltaiki dla firm i skorzystaj z dostępnych wariantów jakim jest np. leasing instalacji fotowoltaicznej, które wspomogą wykorzystanie potencjału ukrytego w odnawialnych źródłach energii. Zacznij korzystać z zielonej energii już dziś!

Korzyści płynące z instalacji fotowoltaicznej dla firmy

Fotowoltaika - społeczna odpowiedzialność biznesu

CSR

społeczna odpowiedzialność biznesu – ochrona środowiska, zrównoważona produkcja

Oszczędzaj pieniądze instalując ogniwa fotowoltaiczne!

Oszczędności

kosztów energii elektrycznej

Niezależność energetyczna dzięki panelom fotowoltaicznym

Niezależność

energetyczna

Inwestycja i zysk - fotowoltaika dla firm

Inwestycja

i zysk

Preferencyjne warunki finansowania dla biznesu

Finasowanie

preferencyjne warunki finansowania

Nasze instalacje fotowoltaiczne dla firm

Instalacje Fotowoltaiczne Poznań – Grupa Ergo