Kalkulator fotowoltaiczny Sunergo umożliwia oszacowanie, ile wyniesie koszt Twojej instalacji fotowoltaicznej. Narzędzie dostosowane jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Aby dokonać szacunków kosztów instalacji fotowoltaicznej należy podać roczne zużycie prądu w kWh bądź wysokość rachunku za prąd za 1 lub 2 miesiące, wskazać miejsce montażu paneli fotowoltaicznych (dach skośny, płaski lub instalacja naziemna) oraz dane dotyczące wykorzystania dotacji zewnętrznych – programu Mój Prąd lub ulgi termomodernizacyjnej. Kalkulator instalacji fotowoltaicznej działa w bardzo prosty i szybki sposób. Gotową wycenę w formacie PDF możesz uzyskać zostawiając nam swój adres e-mail. Wprowadź dane do kalkulatora fotowoltaicznego i dowiedz się ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Czy chcesz uzyskać wycenę jako?

Wpisz roczne zużycie prądu* albo wysokość rachunku za 1 lub za 2 miesiące

Wybierz rodzaj dachu

Jeżeli chcesz uzyskać szczegółową wycenę, zostaw nam swój adres e-mail

* Nie wiesz gdzie znajduje się roczne zużycie prądu na Twoje fakturze?
Sprawdź, na poniższych przykładowych rachunkach, gdzie można to znaleźć.

** Przeczytaj więcej o dotacji Mój prąd na stronie programu

*** Przeczytaj więcej o uldze termomodernizacyjnej na stronie programu

Kalkulator fotowoltaiczny - sprawdź ile oszczędzisz na rachunkach za prąd!

Kalkulator fotowoltaiki Sunergo to narzędzie, które pozwoli Ci dokładnie oszacować koszt instalacji fotowoltaicznej, która będzie odpowiednia dla Twojego budynku. Obliczenie kosztu wykonania instalacji fotowoltaicznej wykonywane jest z uwzględnieniem dotacji z programu Mój Prąd 5.0 lub ulgi termomodernizacyjnej. Oba funkcjonujące obecnie programy pozwalają realnie obniżyć koszty związane z fotowoltaiką. Ich uwzględnienie powoduje skrócenie okresu zwrotu z inwestycji, a więc przybliżenie czasu, w którym instalacja fotowoltaiczna zacznie przynosić nam czysty zysk z energii odnawialnej. Kalkulator fotowoltaiczny Sunergo pozwala również na sprawdzenie, jak wysoka będzie oszczędność po 25 latach od realizacji inwestycji. Skorzystaj z naszego kalkulatora fotowoltaiki i dowiedz się, ile wyniosą koszty i korzyści Twojej inwestycji!

Kalkulator fotowoltaiczny - dla kogo?

Zastanawiasz się nad montażem instalacji fotowoltaicznej? Chciałbyś dowiedzieć się jaka moc instalacji jest potrzebna dla Twojego budynku? Sprawdź kalkulator instalacji fotowoltaicznej SUNERGO! Kalkulator PV to narzędzie, dzięki któremu oszacujesz na podstawie podstawowych parametrów, jaka instalacja fotowoltaiczna będzie odpowiednia dla Twoich potrzeb.

Kalkulator PV - Jak zacząć?

Kalkulator instalacji fotowoltaicznej jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy, że podasz wysokość rachunku za prąd oraz wybierzesz miejsce montażu dla paneli fotowoltaicznych – dach płaski, skośny lub instalację naziemną. Dla lepszego oszacowania kosztów inwestycji, możesz podać informacje dotyczące korzystania z podstawowych dofinansowań i ulg na fotowoltaikę. Kalkulator fotowoltaiki w prosty sposób określi opłacalność paneli fotowoltaicznych dla Twojego budynku. Przekonaj się sam!

Kalkulator fotowoltaiki. Co dalej?

Kalkulator fotowoltaiki poda wartość szacunkową. Jeżeli chcesz dokładnie wycenić instalację fotowoltaiczną dla Twojej nieruchomości, zostaw nam swój adres e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą w celu doprecyzowania szczegółów. Ikona formularza znajduje się po prawej stronie. 

Kalkulator fotowoltaiczny - skorzystaj z kalkulatora instalacji fotowoltaicznej i oblicz moc paneli

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek