Pozwól darmowej energii ze słońca zasilić Twój dom

Instalacje fotowoltaiczne dla domu jednorodzinnego? Wykorzystaj ogromne pokłady energii drzemiącej w słońcu na swoje potrzeby. Własna instalacja fotowoltaiczna zamontowana na dachu czy działce Twojego domu w prosty sposób umożliwi Ci produkcję darmowej energii elektrycznej dla Ciebie i Twoich bliskich.  Panele fotowoltaiczne dla domu to świetny sposób na oszczędności. Zapoznaj się z naszą ofertą „fotowoltaika dla domu” i stań się niezależny energetycznie!

Fotowoltaika dla domu, panele fotowoltaiczne dla domu - firma SUNERGO

Dopasuj swój idealny system fotowoltaiczny

Dlaczego instalacje fotowoltaiczne dla domu są opłacalne?

Opłaty za energię elektryczną z roku na rok nieubłaganie rosną i nic nie wskazuje na to, aby w perspektywie kolejnych lat sytuacja ta miała się zmienić. Co więcej, wiele prognoz przepowiada jeszcze większe przyrosty cen. Instalacje fotowoltaiczne dla domu jednorodzinnego pozwalają na niezależność.

Dobrze dobrana fotowoltaika dla domu gwarantuje, że rachunki za prąd znacząco się zmniejszą, a oszczędności w Twoim domowym budżecie wyniosą nawet kilka tys. złotych rocznie. Nasz kalkulator fotowoltaiczny pozwoli Państwu oszacować cenę i oszczędności płynące z własnej instalacji fotowoltaicznej. Panele słoneczne dla domu zwiększą również wartość nieruchomości.


Fotowoltaika dla domu – Poznań i okolice

Kompleksowe usługi związane z fotowoltaiką oferujemy na terenie całej wielkopolski. Fotowoltaika dla domu – Poznań i okoliczne miejscowości takie jak Gniezno, Września, Jarocin, Oborniki Wielkopolskie czy Słupca to tylko niektóre z miejsc, w których realizujemy kompleksowe usługi związane z fotowoltaiką. Od audytu, po montaż i obsługę posprzedażową. Podejmij pierwszy krok i oszacuj, ile będzie kosztować Twoja instalacja fotowoltaiczna. Pomoże Ci w tym nasz kalkulator fotowoltaiczny.

Przekonaj się jak opłacalna jest fotowoltaika – sprawdź nasz kalkulator instalacji fotowoltaicznej!
Instalacje fotowoltaiczne dla domu jednorodzinnego - inwestycja
Panele słoneczne dla domu, fotowoltaika dla domu z SUNERGO
Instalacje fotowoltaiczne dla domu, fotowoltaika dla domu - firma SUNERGO

Fotowoltaika dla domu – darmowa energia przez cały rok

Prosumenci, którzy złożyli do Operatora Sieci Dystrybucyjnej wniosek o przyłączenie fotowoltaiki dla domu, mogą wciąż korzystać z wprowadzonego w 2016 roku systemu net-metering, zwanego również systemem opustów. Prosumenci, którzy zakładają instalację fotowoltaiczną dla domu po 1 kwietnia 2022 r. korzystają z systemu zwanego net-billingiem. System ten zakłada, że energia nie będzie swobodnie przesyłana i odbierana z sieci energetycznej, a dokonywana będzie jej sprzedaż i kupno

Większego znaczenia dla instalacji fotowoltaicznych dla domu jednorodzinnego nabiera magazynowanie energii. Magazyny energii słonecznej można obecnie zainstalować korzystając z dodatkowych dofinansowań.


Mój Prąd 4.0 – fotowoltaika dla domu taniej!

Fotowoltaika dla domu nadal korzysta z programów dofinansowań, które wspierają montaż instalacji fotowoltaicznych dla domów jednorodzinnych. W ramach programu Mój Prąd 4.0 instalacja fotowoltaiki dla domu może otrzymać dofinansowanie w wysokości 4 lub 5 tysięcy złotych. Zależy to od tego, czy nasza instalacja będzie współgrała z magazynem energii elektrycznej lub systemem zarządzania energią HEMS/EMS. Jeżeli instalacja będzie posiadała taki system lub własny magazyn energii dofinansowanie do fotowoltaiki dla domu będzie wyższe i wyniesie maks. 5 tys. zł. 

Nowi prosumenci mogą ubiegać się również o dofinansowanie do magazynów ciepła, magazynów energii elektrycznej oraz systemów zarządzania energią HEMS/EMS (Home Energy Management System). Dofinansowania na te elementy są nowością w programie Mój Prąd. Dodatkowe dofinansowania do systemów fotowoltaiki dla domu wynoszą odpowiednio: 

  • do 5 tys. zł na magazyny ciepła np. zasobniki ciepłej wody użytkowej 
  • do 7,5 tys. zł na magazyny energii elektrycznej np. akumulatory
  • do 3 tys. zł na systemu zarządzania energią HEMS/EMS

KORZYŚCI dla klientów indywidualnych

Panele fotowoltaiczne dla domu - indywidualne podejście

Indywidualne podejście

oferta każdorazowo dopasowywana do potrzeb Klienta

Bezpłatny projekt paneli słonecznych dla Twojego domu

Bezpłatny projekt

zawierający wizualizację rozmieszczenia modułów, prognozę rocznego uzysku energii oraz szacowaną stopę zwrotu z inwestycji

Pomoc w uzyskaniu dofinansowania instalacji fotowoltaicznej

Pomoc

w pozyskaniu dofinansowania czy też doborze najlepszej opcji finansowania

Monitoring instalacji fotowoltaicznej Twojego domu

Obsługę posprzedażową

monitoring instalacji przez cały okres jej użytkowania

Sprawna budowa instalacji paneli słonecznych

Sprawną realizację

budowy systemu opartego wyłącznie na komponentach wysokiej jakości

Wsparcie w formalnościach - zgłoszenie instalacji do operatora

Wsparcie w formalnościach

zgłoszenie instalacji do operatora

Nasze instalacje fotowoltaiczne dla domów prywatnych

Instalacje Fotowoltaiczne Poznań – Grupa Ergo