Fotowoltaika dla domu – pozwól darmowej energii ze słońca zasilić Twój dom.

Instalacje fotowoltaiczne dla domu jednorodzinnego? Wykorzystaj ogromne pokłady energii drzemiącej w słońcu na swoje potrzeby. Własna instalacja fotowoltaiczna zamontowana na dachu czy działce Twojego domu w prosty sposób umożliwi Ci produkcję darmowej energii elektrycznej dla Ciebie i Twoich bliskich. Zapoznaj się z naszą ofertą “fotowoltaika dla domu” i stań się niezależny energetycznie!
Fotowoltaika dla domu a ceny prądu

Dlaczego fotowoltaika dla domu jest opłacalna?

Opłaty za energię elektryczną z roku na rok nieubłagalnie rosną i nic nie wskazuje na to aby w perspektywie kolejnych lat sytuacja ta miała się zmienić. Co więcej, wiele prognoz przepowiada jeszcze większe przyrosty cen. Fotowoltaika dla domu pozwoli Ci na niezależność. Twoje rachunki za prąd zmniejszą się o około 90%, a oszczędności w Twoim domowym budżecie wyniosą nawet kilka tys. złotych rocznie. Nasz kalkulator fotowoltaiczny pozwoli Ci oszacować cenę i oszczędności płynące z własnej instalacji fotowoltaicznej. Panele słoneczne dla domu to świetne rozwiązanie!

Korzystaj ze swojej energii przez cały rok!

Nowelizacja ustawy o OZE z dnia 1 lipca 2016 r. wprowadziła nowe zasady produkcji energii elektrycznej dla osób fizycznych polegające na tak zwanym systemie opustów (nazywanym również net-meteringiem). System ten umożliwia wykorzystanie wyprodukowanej energii na własne potrzeby. Całkowite koszty związane z zakupem energii bilansowane są w taki sposób, aby nadwyżki wytworzonej a niewykorzystanej energii były bilansowane w okresach rocznych z energią pobraną w tym czasie z sieci elektroenergetycznej. Dzięku temu wytworzoną przez Twoją przydomową mikroinstalację energię (która nie została zużyta na bieżące potrzeby) możesz wprowadzić z powrotem do sieci. W chwili gdy Twoja instalacja fotowoltaiczna nie produkuje energii, bądź produkuje ją w stopniu nie pokrywającym całkowitego zapotrzebowania energetycznego (np. wieczorem lub zimą), możesz odebrać z sieci wcześniej oddaną energię. Ustawa zakłada, że bilansowanie objęte jest stosunkiem:

 • 1 (wprowadzona) do 0,8 (pobrana) dla instalacji o łącznej mocy nie większej niż 10kW;
 • 1 do 0,7 dla instalacji o łącznej mocy przekraczającej 10kW ale nie większej niż 40kW.

Należy podkreślić, że instalacje fotowoltaiczne dla domu jednorodzinnego rzadko kiedy muszą być większe niż 10kW.

Dofinansowanie do fotowoltaiki

W lipcu 2019 roku ogłoszony został program”Mój Prąd” dzięki któremu można uzyskać dofinansowanie do fotowoltaiki w wysokości do 5000 złotych. Jeżeli pragną Państwo zapoznać się bliżej z założeniami projektu oraz poznać zasady przyznawania dopłat, warto przeczytać nasz artykuł na ten temat – program “Mój Prąd”.

Fotowoltaika dla domu jeszcze bardziej opłacalna

Nie potrzebujesz już dodatkowych, drogich akumulatorów żeby korzystać ze swojej energii cały rok. Teraz masz prawo odebrać ją w ciągu 12 miesięcy od daty wprowadzenia jej do sieci, dlatego też nadwyżki energii wyprodukowanej w okresie o największym stopniu nasłonecznienia zostaną wykorzystane w okresie o jego najmniejszym natężeniu. Nasi eksperci zadbają o to, żeby Twoja instalacja fotowoltaiczna była dobrana idealnie do Twoich potrzeb. W skali całego roku będziesz mógł pokryć zapotrzebowanie energetyczne Twojego domu, a nadwyżki wyprodukowane w okresie letnim wykorzystasz w okresie jesienno-zimowym. Sprawdź jaka moc paneli fotowoltaicznych na dom będzie dla Ciebie najlepsza!
Fotowoltaika dla domu - produkcja oraz zużycie energii elektrycznej

STANDARD


Panele fotowoltaiczne Kórnik

 • najlepszy stosunek ceny do jakości,
 • wydajność z zachowaniem walorów ekonomicznych,
 • najczęstszy wybór wśród klientów,
 • generator mocy oparty na modułach polikrystalicznych.

PREMIUM


Fotowoltaika Kórnik

 • większy uzysk na m^2,
 • często wybierane w przypadku niewielkiej dostępnej powierzchni,
 • generator mocy oparty na modułach monokrystalicznych.

ELITE


Panele słoneczne Kórnik

 • unikalny wygląd,
 • rozszerzona gwarancja,
 • podkreślenie prestiżu,
 • generator mocy oparty na modułach monokrystalicznych full blackch.

Fotowoltaika dla domu - co zapewniamy?

 • indywidualne podejście do każdego klienta – oferta każdorazowo dopasowywana jest do Twoich potrzeb,
 • bezpłatny projekt instalacji fotowoltaicznej zawierający wizualizację rozmieszczenia modułów, prognozę rocznego uzysku energii elektrycznej oraz szacowaną stopę zwrotu z inwestycji,
 • pomoc w pozyskaniu dofinansowaniu czy też doborze najlepszej opcji finansowania,
 • sprawną realizację budowy systemu opartego wyłącznie na komponentach wysokiej jakości,
 • obsługę posprzedażową.

Fotowoltaika dla domu – wybrane realizacje SunErgo

Fotowoltaika dla domu
Fotowoltaika dla domu 7,03 kWp
Fotowoltaika dla domu

Chcesz posiadać własną instalację fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami!

Przedstawiciel SunErgo skontaktuje się z Państwem w najbliższym czasie i szczegółowo przedstawi nasze usługi. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i opieką serwisową. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego mamy pewność, że Państwa przyszła instalacja fotowoltaiczna będzie maksymalnie wydajna! Zachęcamy do pozostawienia swoich danych kontaktowych – konsultacja jest bezpłatna!