Moduły fotowoltaiczne

Moduły fotowoltaiczne (potocznie nazywane panelami) to urządzenia zbudowane z połączonych ogniw słonecznych, które zamieniają energię słoneczną na energię elektryczną. W montowanych instalacjach używamy wyłącznie modułów, które zajmują czołowe miejsca w rankingu Tier 1 – klasyfikacji wiodących światowych producentów modułów fotowoltaicznych. Wysoką jakość produktów wybieranych przez nas producentów potwierdzają każdorazowo liczne certyfikaty oraz oferowana wieloletnia i co najważniejsze egzekwowalna gwarancja na urządzenia.

W naszych ofertach zawsze znajdują się wysokiej jakości moduły fotowoltaiczne. Poza nimi posiadamy sprawdzone falowniki fotowoltaiczne, kable fotowoltaiczne, zabezpieczenia do fotowoltaiki oraz złączki MC4, które pochodzą od renomowanych producentów.

Moduły fotowoltaiczne - SUNERGO

Q.Cells

Jeden z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów modułów fotowoltaicznych w branży. Firma Q.Cells jest globalnym dostawcą najwyższej jakości płytek krzemowych i paneli fotowoltaicznych łączących najnowszą technologię half-cut i innowacyjne oprzewodowanie ogniw. Jej produkty stanowią wyjątkowe połączenie eleganckiego stylu i wysokiej wydajności. To doskonała propozycja dla osób ceniących estetykę i bezpieczeństwo eksploatacji w zmiennych warunkach atmosferycznych.

LONGi SOLAR

Największy na świecie producent modułów fotowoltaicznych (ogniw monokrystalicznych) i dostawca ogniw dla wielu renomowanych producentów w branży. LONGi koncentruje się na badaniach i rozwoju produktów, regularnie osiągając rekordowe sprawności paneli. W efekcie producent wprowadza na rynek zawsze najnowsze technologie. Moduły fotowoltaiczne od LONGi uzyskują rekordową sprawność i znakomitą wydajność zarówno przy słabym nasłonecznieniu, jak i w trudnych warunkach atmosferycznych. Jest to doskonałe rozwiązanie do wytwarzania energii elektrycznej.

Cytat - ikona
Profesjonalnie wykonana instalacja fotowoltaiczna to taka, którą tworzą najwyższej jakości komponenty – od modułów fotowoltaicznych po okablowanie i złączki!
Cytat - ikona

Korzystamy z komponentów światowej jakości

Wybierz wartość swojego rachunku za prąd za 2 miesiące

230 zł

Szacunkowa wycena instalacji

0 zł

Wypisz adres e-mail, na który chcesz otrzymać ofertę