Konstrukcje wsporcze

Konstrukcje wsporcze pod panele fotowoltaiczne są niezwykle ważnym komponentem. Zarówno naziemne konstrukcje fotowoltaiczne, jak i te montowane na dachach i wiatach, są nieodzownym ogniwem instalacji, a ich jakość decyduje o stabilności paneli, a więc i bezpieczeństwie domowników. Dlatego też, w SUNERGO wybieramy wyłącznie producentów mocowań o najwyższym poziomie wytrzymałości.

Konstrukcje wsporcze pod panele fotowoltaiczne - SunErgo

BK Solar

BK Solar to Polska firma, która oferująca profesjonalne rozwiązania systemów montażowych dla wszystkich typów dachów (płaskich, skośnych, trapezowych). Dzięki wdrożeniu innowacyjnych technologii produkcji wytwarzają jedne z najlżejszych systemów do montażu paneli solarnych na rynku. Autorski system IROC® wyróżnia wysoka jakość dzięki czemu zamontowane moduły stabilnie i bezpiecznie przylegają do dachu.

Corab

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w produkcji elementów ze stali i aluminium niemiecka firma Corab stała się ważnym producentem systemów mocowań fotowoltaicznych w kraju. Stale dopracowywana i uzupełniana oferta obejmuje systemy na dachy skośne, płaskie a także systemy wolnostojące.

Cytat - ikona
Gwarancją jakości jest dbałość o szczegóły! Dlatego, wybierając główne elementy instalacji fotowoltaicznej, takie jak falownik czy moduły przykładamy dużą wagę do każdego szczegółu. Z równą starannością dobieramy przewody, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, konstrukcje fotowoltaiczne czy złączki.
Cytat - ikona

Korzystamy z komponentów światowej jakości

Wybierz wartość swojego rachunku za prąd za 2 miesiące

545 zł

Szacunkowa wycena instalacji

0 zł

Wypisz adres e-mail, na który chcesz otrzymać ofertę