Zabezpieczenia

Wyładowania atmosferyczne i powstałe w ich skutek przepięcia elektryczne to zjawiska, na które narażone są wszystkie instalacje fotowoltaiczne – szczególnie w okresie letnim. Aby uchronić system od uszkodzeń powstałych wskutek przepięć, należy stosować zabezpieczenia do fotowoltaiki – ograniczniki przepięć, wyłączniki oraz bezpieczniki. W kwestii bezpieczeństwa SUNERGO stawia wyłącznie na sprawdzonych producentów gwarantujących najlepszą ochronę instalacji.

zabezpieczenia fotowoltaiczne - firma Sunergo z Poznania

Noark

Noark Electric to międzynarodowy dostawca niskonapięciowych komponentów elektrycznych chroniących urządzenia fotowoltaiczne przed przepięciami. W swojej ofercie posiadają wyłącznie wysokiej klasy produkty zapewniające niezawodność i bezpieczeństwo instalacji domowych, publicznych a także przemysłowych. Potwierdzeniem oferowanej jakości jest wydłużony pięcioletni okres gwarancji.

Dehn

Światowy lider na rynku zabezpieczeń falowników przed przepięciami. Wykorzystywane w systemach fotowoltaicznych urządzenia marki DEHN chronią zarówno małe, średnie jak i duże instalacje przed prądami piorunowymi. Stosowanie takich rozwiązań pozwala na nieustanną ochronę instalacji i bezpieczną pracę w niesprzyjających okolicznościach pogodowych.

Cytat - ikona

Profesjonalnie wykonana instalacja fotowoltaiczna to taka, która jest wydajna i bezpieczna. Dlatego stosujemy najwyższej jakości zabezpieczenia fotowoltaiczne, które ochronią Twój system.

Cytat - ikona

Korzystamy z komponentów światowej jakości

Wybierz wartość swojego rachunku za prąd za 2 miesiące

545 zł

Szacunkowa wycena instalacji

0 zł

Wypisz adres e-mail, na który chcesz otrzymać ofertę