Złączki MC4

Złączki MC4 (wtyczki) to zdecydowanie najmniejszy, ale nie mniej ważny element każdej instalacji fotowoltaicznej. To właśnie złączki do paneli fotowoltaicznych łączą moduły fotowoltaiczne oraz przewody prowadzące do inwertera. Projektując systemy fotowoltaiczne, SUNERGO dba o jakość nawet tak drobnych detali, stąd wybór dostawcy o światowej renomie i pozycji lidera na rynku w tym obszarze.

Nasze złączki solarne, inwertery fotowoltaiczne, konstrukcje fotowoltaiczne, kable do fotowoltaiki oraz zabezpieczenia do fotowoltaiki tworzą system fotowoltaiczny wysokiej jakości, który pochodzi od sprawdzonych i solidnych producentów.

Złączki MC4, złączki do paneli fotowoltaicznych w firmie SUNERGO

Stäubli

Założona w 1892 roku szwajcarska firma Stäubli, posiadająca swoje oddziały w 29. krajach na świecie dostarcza profesjonalne rozwiązania w obszarach złączy, robotyki oraz włókiennictwa. W sektorze energetyki oferują między innymi złączki MC4 do fotowoltaiki cechujące się wysokim poziomem jakości i bezpieczeństwa, zapewniające minimalne straty wyprodukowanej energii nawet po 25. latach działania.

Cytat - ikona

Profesjonalnie wykonana instalacja fotowoltaiczna to taka, którą tworzą najwyższej jakości komponenty – nawet tak drobne jak złączki MC4

Cytat - ikona

Korzystamy z komponentów światowej jakości

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek