Okablowanie

Jeśli sercem instalacji fotowoltaicznej jest falownik, to kable do fotowoltaiki z pewnością pełnią w tym układzie organicznym funkcję żył. Często niedoceniane mają znaczący wpływ na prawidłowe działanie całego systemu, wielokrotnie chroniąc go przed awariami powstałymi wskutek zmian temperatur, wilgoci, promieniowania UV czy uszkodzeń mechanicznych. Właśnie dlatego okablowanie paneli fotowoltaicznych, które montujemy, cechuje się wysoką jakością wykonania.

LEONI

LEONI to bez wątpienia globalny lider na rynku dostawców systemów zarządzania energią w branży motoryzacyjnej, ale także w wielu innych sektorach – w tym odnawialnych źródeł energii. Firma zatrudnia blisko 100 tysięcy pracowników w 30. krajach na całym świecie. Oferowane przez markę LEONI najwyższej jakości przewody wyróżnia wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania, przejawiające się przede wszystkim poprzez odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz rozmaite uszkodzenia.

Cytat - ikona
Gwarancją jakości jest dbałość o szczegóły! Dlatego, wybierając główne elementy instalacji fotowoltaicznej, takie jak falownik czy moduły przykładamy dużą wagę do każdego szczegółu. Z równą starannością dobieramy kable fotowoltaiczne, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, konstrukcje wsporcze czy złączki.
Cytat - ikona

Korzystamy z komponentów światowej jakości

Wybierz wartość swojego rachunku za prąd za 2 miesiące

545 zł

Szacunkowa wycena instalacji

0 zł

Wypisz adres e-mail, na który chcesz otrzymać ofertę