Kable do fotowoltaiki

Jeśli sercem instalacji fotowoltaicznej są falowniki fotowoltaiczne, to kable do fotowoltaiki z pewnością pełnią w tym układzie organicznym funkcję żył. Często niedoceniane mają znaczący wpływ na prawidłowe działanie całego systemu, wielokrotnie chroniąc go przed awariami powstałymi wskutek zmian temperatur, wilgoci, promieniowania UV czy uszkodzeń mechanicznych. Właśnie dlatego okablowanie paneli fotowoltaicznych, które montujemy, cechuje się wysoką jakością wykonania.

Nasze okablowanie instalacji fotowoltaicznej pochodzi od sprawdzonego producenta. Poza nimi, korzystamy z części fotowoltaicznych o bardzo dobrej jakości. Używane przez nas złączki solarne, konstrukcje od montażu paneli fotowoltaicznych, falowniki fotowoltaiczne czy same moduły fotowoltaiczne zapewniają pełną wydajność fotowoltaiki.

Kable do fotowoltaiki, kable fotowoltaiczne - wysoka jakość komponentów w SUNERGO!

LEONI

LEONI to bez wątpienia globalny lider na rynku dostawców systemów zarządzania energią w branży motoryzacyjnej, ale także w wielu innych sektorach – w tym odnawialnych źródeł energii. Firma zatrudnia blisko 100 tysięcy pracowników w 30. krajach na całym świecie. Oferowane przez markę LEONI najwyższej jakości kable do fotowoltaiki wyróżnia wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania, przejawiające się przede wszystkim poprzez odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz rozmaite uszkodzenia.

Cytat - ikona
Gwarancją jakości jest dbałość o szczegóły! Dlatego, wybierając główne elementy instalacji fotowoltaicznej, takie jak falownik czy moduły przykładamy dużą wagę do każdego szczegółu. Z równą starannością dobieramy kable do fotowoltaiki, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, konstrukcje wsporcze czy złączki.
Cytat - ikona

Korzystamy z komponentów światowej jakości

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek