Podejmij współpracę z najlepszymi.

Zostań naszym autoryzowanym partnerem oraz poznaj płynące z  tego tytułu korzyści. Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy skontaktuj się z nami i sprawdź co mamy Ci do zaoferowania.

Oszczędzaj i zyskuj z SUNERGO – to jasne jak słońce! Współpraca w ramach programu partnerskiego „Jasne jak słońce” opiera się na otrzymywaniu premii finansowej za popularyzację odnawialnych źródeł energii. Każda zrealizowana z polecenia instalacja fotowoltaiczna to 500 zł dla osoby polecającej.

U NAS 5x500 zł to 3 000 zł dla CIEBIE!

1. DLA KOGO?

W programie może wziąć udział każdy! Masz sąsiadów lub członków rodziny, którzy właśnie planują instalację na swoim domu? Prowadzisz firmę i masz współpracowników, którzy myślą o fotowoltaice? Świetnie, ten program jest dla Ciebie!

2. JAK ZACZĄĆ?

Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z naszym doradcą fotowoltaicznym i podaj mu swoje dane oraz osoby, która jest zainteresowana zamówieniem instalacji fotowoltaicznej, a my niezwłocznie skontaktujemy się z nią w celu przedstawienia indywidualnej i dopasowanej do jej potrzeb oferty.

3. CO DALEJ?

Po dokonaniu formalności (podpisaniu umowy) i zakończeniu montażu instalacji pieniądze za polecenie trafią na Twoje konto!