Realizacja dla firmy

Sklep Mikrus, Będzino – 39,96 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Oto kolejna udana realizacja naszej firmy na dachu płaskim przedsiębiorstwa handlowego Mikrus. Wspólnie z naszym zespołem specjalistów, zrealizowaliśmy instalację fotowoltaiczną, w której wykorzystaliśmy 108 paneli monokrystalicznych (half-cut) od renomowanego producenta LONGi Solar, aby dostarczyć wysokowydajne i estetyczne rozwiązanie. Dodatkowo, do optymalizacji pracy systemu zastosowaliśmy falownik marki Huawei, który gwarantuje stabilność i efektywność działania całej instalacji.

Całość systemu o mocy 39,96 kWp zapewnia przedsiębiorstwu handlowemu dostęp do czystej energii, a przy tym minimalizuje koszty eksploatacyjne. Nasze rozwiązania przyczyniają się do redukcji emisji CO2, ale także przynoszą realne korzyści przedsiębiorstwu handlowemu Mikrus.

108
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
183 m2
Powierzchnia instalacji
39,96 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Firma Sunergo oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki, zapewniając tym samym fachowe doradztwo i profesjonalny montaż wybranego systemu PV. Działaby przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz zrealizowane projekty instalacji fotowoltaicznej, obejmujące takie obszary jak Śrem, Września, czy Środa Wielkopolska.

Sunergo tworzy wyspecjalizowany zespół pracowników, którzy gwarantują profesjonalny montaż fotowoltaiki o wybranej mocy – nawet powyżej 10 kW. Decydując się na zakup instalacji, warto skorzystać z przydatnego narzędzia, jakim jest kalkulator fotowoltaiczny. Dzięki szacunkowym obliczeniom fotowoltaika dla firm będzie w pełni dostosowana zarówno do potrzeb budownictwa, jak i wymagań każdego z naszych klientów.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek