Realizacja dla firmy

Bolesławiec – 20,01 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Tym razem przedstawiamy realizację projektu na dachu pokrytym blachą na rąbek. Wdrożyliśmy innowacyjną instalację opartą na 54 modułach monokrystalicznych (full black) od renomowanego producenta Q.Cells, oraz efektywnym falowniku marki Fronius. Cała instalacja charakteryzuje się mocą 20,01 kWp.

Zastosowanie modułów monokrystalicznych (full black) firmy Q.Cells na dachu skośnym to nie tylko rozwiązanie estetyczne, ale także efektywne pod względem energetycznym. Dzięki wykorzystaniu tej technologii, instalacja doskonale komponuje się z architekturą budynku, jednocześnie dostarczając czystą energię odnawialną.

Falownik marki Fronius, będący częścią naszego rozwiązania, gwarantuje optymalną wydajność całego systemu oraz stabilność działania nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu nasza instalacja zapewnia stałe i niezawodne źródło energii oraz  minimalizuje koszty eksploatacyjne.

54
Liczba paneli fotowoltaicznych
Skośny
Rodzaj dachu
92 m2
Powierzchnia instalacji
20,01 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Sunergo świadczy profesjonalne usługi z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych o wybranej mocy – zarówno tych do 4 kW, jak i powyżej 10 kW. Jako profesjonalny i wyszkolony zespół, od lat oferujemy swoim klientom prace na najwyższym poziomie. Na naszej stronie znajdziesz projekty wykonane na terenie Wielkopolski,  które obejmują miejscowości takie jak np. Września, Śrem, czy Leszno.

Jeśli zastanawiasz się, na jaki systemu PV warto się zdecydować, skorzystaj z kalkulatora fotowoltaicznego. Narzędzie pozwoli dostosować instalację fotowoltaiczną zarówno do potrzeb budynku, jak i Twoich oczekiwań. Zobacz również, jakie dofinansowanie sprawi, że inwestycja w mikroinstalacje stanie się tym bardziej opłacalna! Dzięki temu nie tylko prywatni inwestorzy, ale również właściciele firm, mogą cieszyć się zieloną energią przez cały rok!

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek