Realizacja dla firmy

Delta ATANER, Poznań – 48 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Na dachu budynku biurowego Delta w Poznaniu zamontowaliśmy instalację fotowoltaiczną o mocy 48 kWp. To kolejna instalacja zrealizowana na zlecenie poznańskiego dewelopera, firmy ATANER – poprzednia współpraca obejmowała montaż instalacji na dachu Galerii handlowej MM w Poznaniu.

Montaż instalacji objął 128 paneli fotowoltaicznych marki Longi Solar 375 oraz dwa falowniki Solar Edge SE25K. Kolejna realizacja jest dowodem na to, że fotowoltaika staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem wśród firm, które dbają o środowisko naturalne i chcą obniżyć swoje koszty.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego projektu i przyczynić się do promowania zielonej energii w Poznaniu.

128
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
240 m2
Powierzchnia instalacji
48 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Dlaczego ATANER zdecydował się na współpracę z SUNERGO?

 

Załączony film, to krótki materiał o tym, co kierowało znaną poznańską firmą deweloperską w podjęciu decyzji o inwestycji w fotowoltaikę oraz dlaczego to właśnie SUNERGO okazało się najlepszym wyborem.

Niech ta historia będzie dla Ciebie inspiracją do podjęcia współpracy, która otworzy nowe możliwości dla Twojego biznesu.

Zobacz materiały wideo z innych realizacji.

Rekomendacja od Inwestora

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją Inwestora, który miał okazję z nami współpracować. Stanowi ona nie tylko dowód jakości naszych usług, ale także jest nieocenionym źródłem inspiracji do dalszego rozwoju i doskonalenia. Przekonaj się, jak nasza współpraca przekłada się na realne sukcesy i satysfakcję z realizowanych projektów.

Jesteśmy dumni z faktu, że Inwestorzy doceniają nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze dla nas jest to, aby każdy projekt zakończył się sukcesem i satysfakcją Klienta, a referencje są tego najlepszym potwierdzeniem.

 

Firma Sunergo oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki, zapewniając tym samym fachowe doradztwo i profesjonalny montaż wybranego systemu PV. Działaby przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz zrealizowane projekty instalacji fotowoltaicznej, obejmujące takie obszary jak Kórnik, Suchy Las, czy Leszno.

Sunergo tworzy wyspecjalizowany zespół pracowników, którzy gwarantują profesjonalny montaż fotowoltaiki o wybranej mocy – nawet powyżej 10 kW. Decydując się na zakup instalacji, warto skorzystać z przydatnego narzędzia, jakim jest kalkulator fotowoltaiczny. Dzięki szacunkowym obliczeniom fotowoltaika dla domu będzie w pełni dostosowana zarówno do potrzeb budownictwa, jak i wymagań każdego z naszych klientów.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek