Realizacja dla firmy

Galeria MM, Poznań – 49,9 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Na dachu Galerii MM w Poznaniu zamontowaliśmy instalację fotowoltaiczną o mocy 49,9 kWp. To kolejny krok Galerii w kierunku zrównoważonego rozwoju i troski o środowisko naturalne.

Sercem instalacji jest 133 paneli monokrystalicznych Longi Solar o mocy 375 Wp, które generują czystą energię ze słońca. Dzięki temu Galeria MM może liczyć na szereg korzyści, m.in. oszczędności na rachunkach za prąd, redukcję emisji CO2 i śladu węglowego, a także wzmocnienie wizerunku firmy jako nowoczesnej i odpowiedzialnej.

Inwestycja w fotowoltaikę jest świadectwem zaangażowania Galerii MM w promowanie zrównoważonego rozwoju i troski o środowisko naturalne. To także przykład udanego połączenia innowacji, ekologii i biznesu.

133
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
240 m2
Powierzchnia instalacji
49,9 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Dlaczego ATANER zdecydował się na współpracę z SUNERGO?

 

Załączony film, to krótki materiał o tym, co kierowało znaną poznańską firmą deweloperską w podjęciu decyzji o inwestycji w fotowoltaikę oraz dlaczego to właśnie SUNERGO okazało się najlepszym wyborem.

Niech ta historia będzie dla Ciebie inspiracją do podjęcia współpracy, która otworzy nowe możliwości dla Twojego biznesu.

Zobacz materiały wideo z innych realizacji.

Rekomendacja od Inwestora

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją Inwestora, który miał okazję z nami współpracować. Stanowi ona nie tylko dowód jakości naszych usług, ale także jest nieocenionym źródłem inspiracji do dalszego rozwoju i doskonalenia. Przekonaj się, jak nasza współpraca przekłada się na realne sukcesy i satysfakcję z realizowanych projektów.

Jesteśmy dumni z faktu, że Inwestorzy doceniają nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze dla nas jest to, aby każdy projekt zakończył się sukcesem i satysfakcją Klienta, a referencje są tego najlepszym potwierdzeniem.

 

Firma Sunergo oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki, zapewniając tym samym fachowe doradztwo i profesjonalny montaż wybranego systemu PV. Działaby przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz zrealizowane projekty instalacji fotowoltaicznej, obejmujące takie obszary jak Kórnik, Suchy Las, czy Leszno.

Sunergo tworzy wyspecjalizowany zespół pracowników, którzy gwarantują profesjonalny montaż fotowoltaiki o wybranej mocy – nawet powyżej 10 kW. Decydując się na zakup instalacji, warto skorzystać z przydatnego narzędzia, jakim jest kalkulator fotowoltaiczny. Dzięki szacunkowym obliczeniom fotowoltaika dla domu będzie w pełni dostosowana zarówno do potrzeb budownictwa, jak i wymagań każdego z naszych klientów.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek