Realizacja dla wspólnoty

Gnieźnieński Klub Seniora, Gniezno – 5,25 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Na dachu Gnieźnieńskiego Klubu Seniora zamontowaliśmy charytatywną instalację fotowoltaiczną o mocy 5,25 kWp. Cały projekt składa się z 14 modułów fotowoltaicznych marki LONGi 375 oraz falownika Fronius Symo 4.5-3-S. To zielone źródło energii pozwoliło pokryć pełne zapotrzebowanie energetyczne Klubu Seniora.

Dla naszej fundacji ERGO cares i firmy SUNERGO, inwestycja ta stanowiła bardzo ważny krok. Była to pierwsza realizacja w ramach projektu „Dajemy dobrą energię” i początek długiej drogi, na której będziemy wspólnie działać na rzecz dobra naszej Planety!

Zachęcamy do zapoznania się z naszym blogiem, z którego dowiedzie się więcej na temat naszego projektu https://ergocares.pl/blog/zasililismy-dobra-energia-gnieznienski-klub-seniora/.

14
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
40 m2
Powierzchnia instalacji
5,25 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Klub Seniora w Gnieźnie na drodze do zrównoważonej przyszłości.

Załączony film, to krótki historia naszych działań w ramach projektu „Dajemy dobrą energię”. Sprawdź jak przebiegał montaż i jak wyglądał dzień oficjalnego otwarcia naszej charytatywnej instalacji dla Gnieźnieńskiego Klubu Seniora!

Niech ta historia będzie dla Ciebie inspiracją do podjęcia współpracy, która otworzy nowe możliwości dla Twojego biznesu.

Zobacz materiały wideo z innych realizacji.

Rekomendacja od Inwestora

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją Inwestora, który miał okazję z nami współpracować. Stanowi ona nie tylko dowód jakości naszych usług, ale także jest nieocenionym źródłem inspiracji do dalszego rozwoju i doskonalenia. Przekonaj się, jak nasza współpraca przekłada się na realne sukcesy i satysfakcję z realizowanych projektów.

Jesteśmy dumni z faktu, że Inwestorzy doceniają nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze dla nas jest to, aby każdy projekt zakończył się sukcesem i satysfakcją Klienta, a referencje są tego najlepszym potwierdzeniem.

 

Firma Sunergo oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki, zapewniając tym samym fachowe doradztwo i profesjonalny montaż wybranego systemu PV. Działaby przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz zrealizowane projekty instalacji fotowoltaicznej, obejmujące takie obszary jak Kórnik, Suchy Las, czy Leszno.

Sunergo tworzy wyspecjalizowany zespół pracowników, którzy gwarantują profesjonalny montaż fotowoltaiki o wybranej mocy – nawet powyżej 10 kW. Decydując się na zakup instalacji, warto skorzystać z przydatnego narzędzia, jakim jest kalkulator fotowoltaiczny. Dzięki szacunkowym obliczeniom fotowoltaika dla domu będzie w pełni dostosowana zarówno do potrzeb budownictwa, jak i wymagań każdego z naszych klientów.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek