Grodzisk Wielkopolski – 40,26 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 40,26 kWp w Grodzisku Wielkopolskim

Instalacja zrealizowana na gmachu placówki edukacyjnej. Instalacja na dachu płaskim wykonana została z wykorzystaniem modułów monokrystalicznych firmy LONGi Solar oraz dwóch falowników marki Fronius.

Sunergo świadczy profesjonalne usługi z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych o wybranej mocy – zarówno tych do 4 kW, jak i powyżej 10 kW. Jako profesjonalny i wyszkolony zespół, od lat oferujemy swoim klientom prace na najwyższym poziomie. Na naszej stronie znajdziesz projekty wykonane na terenie Wielkopolski,  które obejmują miejscowości takie jak np. Pniewy, Śrem czy Leszno

Jeśli zastanawiasz się, na jaki systemu PV warto się zdecydować, skorzystaj z kalkulatora fotowoltaicznego. Narzędzie pozwoli dostosować instalację fotowoltaiczną zarówno do potrzeb budynku, jak i Twoich oczekiwań. Zobacz również, jakie dofinansowanie sprawi, że inwestycja w mikroinstalacje stanie się tym bardziej opłacalna! Dzięki temu nie tylko prywatni inwestorzy, ale również właściciele firm, mogą cieszyć się zieloną energią przez cały rok!

108
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
183 m2
Powierzchnia instalacji
40,26 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Dopasuj swój idealny system fotowoltaiczny

Nasze instalacje fotowoltaiczne

 
Instalacje Fotowoltaiczne Poznań – Grupa Ergo