Realizacja dla firmy

Szkoła, Grodzisk Wielkopolski – 40,26 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Wznosimy słoneczną katedrę edukacji! Na zlecenie P.H.U. Neoalarm na dachu placówki edukacyjnej zainstalowaliśmy instalację fotowoltaiczną, która nie tylko zapewnia czystą energię, ale także inspiruje do odkrywania nowych horyzontów. Z wykorzystaniem 132 paneli monokrystalicznych od firmy LONGi Solar oraz dwóch falowników marki Fronius, stworzyliśmy instalację fotowoltaiczną o łącznej mocy 40,26 kWp. Jest to wyraz zaangażowania w ochronę środowiska, ale również manifestacja wartości edukacyjnych, ukierunkowanych na innowację i zrównoważony rozwój.

Wykorzystując nasze doświadczenie i zaangażowanie w dziedzinie energii odnawialnej z powodzeniem zrealizowaliśmy projekt – instalacja dostarcza czystą energię dla szkoły, a także stanowi wzór dla innych placówek edukacyjnych, zachęcając do działania na rzecz środowiska.

132
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
183 m2
Powierzchnia instalacji
40,26 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Rekomendacja od Inwestora

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją Inwestora, który miał okazję z nami współpracować. Stanowi ona nie tylko dowód jakości naszych usług, ale także jest nieocenionym źródłem inspiracji do dalszego rozwoju i doskonalenia. Przekonaj się, jak nasza współpraca przekłada się na realne sukcesy i satysfakcję z realizowanych projektów.

Jesteśmy dumni z faktu, że Inwestorzy doceniają nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze dla nas jest to, aby każdy projekt zakończył się sukcesem i satysfakcją Klienta, a referencje są tego najlepszym potwierdzeniem.

Sunergo świadczy profesjonalne usługi z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych o wybranej mocy – zarówno tych do 4 kW, jak i powyżej 10 kW. Jako profesjonalny i wyszkolony zespół, od lat oferujemy swoim klientom prace na najwyższym poziomie. Na naszej stronie znajdziesz projekty wykonane na terenie Wielkopolski,  które obejmują miejscowości takie jak np. Pniewy, Śrem czy Leszno.

Jeśli zastanawiasz się, na jaki systemu PV warto się zdecydować, skorzystaj z kalkulatora fotowoltaicznego. Narzędzie pozwoli dostosować instalację fotowoltaiczną zarówno do potrzeb budynku, jak i Twoich oczekiwań. Zobacz również, jakie dofinansowanie sprawi, że inwestycja w mikroinstalacje stanie się tym bardziej opłacalna! Dzięki temu nie tylko prywatni inwestorzy, ale również właściciele firm, mogą cieszyć się zieloną energią przez cały rok!

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek