Realizacja dla firmy

PSB Mrówka, Będzino – 39,96 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Realizacja naszej firmy na dachu płaskim przedsiębiorstwa handlowego PSB Mrówka.

Nasz zespół specjalistów zamontował instalację fotowoltaiczną, w której wykorzystaliśmy 108 paneli monokrystalicznych (half-cut) od renomowanego producenta LONGi Solar, dostarczając wysokowydajne i estetyczne rozwiązanie. Do optymalizacji pracy systemu zastosowaliśmy falownik marki Huawei, który gwarantuje stabilność i efektywność działania całej instalacji.

Całość systemu o mocy 39,96 kWp zapewnia przedsiębiorstwu handlowemu dostęp do czystej energii, a przy tym minimalizuje koszty eksploatacyjne. Jesteśmy dumni, że możemy się przyczynić do redukcji emisji CO2, ale także przynieść realne korzyści przedsiębiorstwu PSB Mrówka.

108
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
196 m2
Powierzchnia instalacji
39,96 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Zobacz jak PSB Mrówka stawia na ekologię i oszczędza dzięki fotowoltaice

Ten krótki materiał wideo ukazuje efekt montażu instalacji fotowoltaicznej o mocy 39,96 kWp na dachu sklepu PSB Mrówka w Będzinie.

Instalacja fotowoltaiczna pomaga firmie:

  • chronić środowisko naturalne
  • uzyskać dostęp do czystej energii
  • obniżyć rachunki za prąd
Niech ta historia będzie dla Ciebie inspiracją do podjęcia współpracy, która otworzy nowe możliwości dla Twojego biznesu.

Zobacz materiały wideo z innych realizacji.

Rekomendacja od Inwestora

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją Inwestora, który miał okazję z nami współpracować. Stanowi ona nie tylko dowód jakości naszych usług, ale także jest nieocenionym źródłem inspiracji do dalszego rozwoju i doskonalenia. Przekonaj się, jak nasza współpraca przekłada się na realne sukcesy i satysfakcję z realizowanych projektów.

Jesteśmy dumni z faktu, że Inwestorzy doceniają nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze dla nas jest to, aby każdy projekt zakończył się sukcesem i satysfakcją Klienta, a referencje są tego najlepszym potwierdzeniem.

 

Sunergo świadczy profesjonalne usługi z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych o wybranej mocy – zarówno tych do 4 kW, jak i 10 kW. Jako profesjonalny i wyszkolony zespół, od lat oferujemy swoim klientom prace na najwyższym poziomie. Na naszej stronie znajdziesz projekty wykonane na terenie Wielkopolski,  które obejmują miejscowości takie jak np. Jarocin, Słupca, czy Oborniki Wielkopolskie.

Jeśli zastanawiasz się, na jaki systemu PV warto się zdecydować, skorzystaj z kalkulatora fotowoltaicznego. Narzędzie pozwoli dostosować instalację fotowoltaiczną zarówno do potrzeb budynku, jak i Twoich oczekiwań. Zobacz również, jakie dofinansowanie sprawi, że inwestycja w mikroinstalacje stanie się tym bardziej opłacalna! Dzięki temu nie tylko prywatni inwestorzy, ale również właściciele firm, mogą cieszyć się zieloną energią przez cały rok!

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek