Realizacja dla firmy

Novazym, Poznań – 19,98 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Tak prezentuje się nasza kolejna realizacja instalacji fotowoltaicznej. Zastosowaliśmy 54 moduły monokrystaliczne LONGi SOLAR o mocy 370W każdy, co łącznie daje 19,98 kWp. 

Instalacja została zainstalowana na płaskim dachu, a do optymalizacji pracy systemu wykorzystaliśmy falownik marki Fronius, który zapewnia stabilność i maksymalną wydajność działania całej instalacji. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i sprawdzonych rozwiązań, nasza instalacja fotowoltaiczna stanowi nie tylko inwestycję w przyszłość, ale również ekonomiczną i ekologiczną korzyść dla naszego klienta. 

54
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
98,4 m2
Powierzchnia instalacji
19,98 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Firma Sunergo oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki, zapewniając tym samym fachowe doradztwo i profesjonalny montaż wybranego systemu PV. Działaby przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz zrealizowane projekty instalacji fotowoltaicznej, obejmujące takie obszary jak Leszno, Gniezno, czy Września.

Sunergo tworzy wyspecjalizowany zespół pracowników, którzy gwarantują profesjonalny montaż fotowoltaiki o wybranej mocy – nawet powyżej 10 kW. Decydując się na zakup instalacji, warto skorzystać z przydatnego narzędzia, jakim jest kalkulator fotowoltaiczny. Dzięki szacunkowym obliczeniom fotowoltaika dla domu będzie w pełni dostosowana zarówno do potrzeb budownictwa, jak i wymagań każdego z naszych klientów.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek