Realizacja dla firmy

MIROX, Pobiedziska – 49,50 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Inwestycja fotowoltaiczna zrealizowana dla firmy Mirox z pełnym uwzględnieniem priorytetów firmy związanych z ekologią, niezależnością energetyczną i optymalizacją kosztów.

Zainstalowaliśmy imponującą instalację o mocy 49,50 kWp, umieszczoną na dachu przedsiębiorstwa MIROX – okna i drzwi w Pobiedziskach. 132 moduły monokrystaliczne LONGi SOLAR o mocy 375W (half-cut), zapewniają wysoką efektywność i niezawodność. Dzięki temu rozwiązaniu firma Mirox ma stały dostęp do czystej energii, co przyczynia się do ich niezależności energetycznej.

W celu optymalizacji kosztów energii elektrycznej, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie falownika z zaawansowanej serii Tauro marki Fronius. To rozwiązanie gwarantuje stabilność pracy całego systemu i umożliwia skuteczne zarządzanie generowaną energią, co pozwala firmie kontrolować i minimalizować swoje opłaty za energię. Całość instalacji została oparta na dedykowanej konstrukcji balastowej, co zapewniło nie tylko bezpieczeństwo, ale także szybki i efektywny montaż.

132
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
240,5 m2
Powierzchnia instalacji
49,50 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Zobacz film z realizacji 49,50 kWp

Poznaj historię o tym, jak firma Mirox stawia na ekologię i redukuje emisję CO2, uzyskuje niezależność od dostawców prądu, a także obniża rachunki za energię i oszczędza pieniądze.

Dowiedz się:

  • jak działa instalacja fotowoltaiczna i jakie korzyści przynosi firmie
  • jakie technologie i rozwiązania zastosowano w tym projekcie
Niech ta historia będzie dla Ciebie inspiracją do podjęcia współpracy, która otworzy nowe możliwości dla Twojego biznesu.

Zobacz materiały wideo z innych realizacji.

Rekomendacja od Inwestora

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją Inwestora, który miał okazję z nami współpracować. Stanowi ona nie tylko dowód jakości naszych usług, ale także jest nieocenionym źródłem inspiracji do dalszego rozwoju i doskonalenia. Przekonaj się, jak nasza współpraca przekłada się na realne sukcesy i satysfakcję z realizowanych projektów.

Jesteśmy dumni z faktu, że Inwestorzy doceniają nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze dla nas jest to, aby każdy projekt zakończył się sukcesem i satysfakcją Klienta, a referencje są tego najlepszym potwierdzeniem.

 

Firma Sunergo oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki, zapewniając tym samym fachowe doradztwo i profesjonalny montaż wybranego systemu PV. Działaby przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz zrealizowane projekty instalacji fotowoltaicznej, obejmujące takie obszary jak Pniewy, Września, czy Leszno.

Sunergo tworzy wyspecjalizowany zespół pracowników, którzy gwarantują profesjonalny montaż fotowoltaiki o wybranej mocy – nawet powyżej 10 kW. Decydując się na zakup instalacji, warto skorzystać z przydatnego narzędzia, jakim jest kalkulator fotowoltaiczny. Dzięki szacunkowym obliczeniom fotowoltaiki dla firm będzie w pełni dostosowana zarówno do potrzeb budownictwa, jak i wymagań każdego z naszych klientów.

Sprawdź najnowsze realizacje na naszej stronie.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek