Realizacja dla firmy

ANIMIR, Poznań – 43,31 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 43,31 kWp dla firmy ANIMIR z Poznania. System został zainstalowany na dachu budynku przedsiębiorstwa, a w jego skład wchodzą 122 moduły Q-Cells Q.PEAK DUO G8+ o mocy 355Wp każdy. Dwa falowniki Solar Edge zapewniają najwyższą wydajność i stabilność całej instalacji.

Mając na uwadze rodzaj dachu – skośny, zadbaliśmy o odpowiednie dostosowanie konstrukcji wsporczej, aby zapewnić maksymalną wydajność i bezpieczeństwo. Firma może cieszyć się oszczędnościami wynikającymi z czystej energii i przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

122
Liczba paneli fotowoltaicznych
Skośny
Rodzaj dachu
218,7 m2
Powierzchnia instalacji
43,31 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Rekomendacja od Inwestora

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją Inwestora, który miał okazję z nami współpracować. Stanowi ona nie tylko dowód jakości naszych usług, ale także jest nieocenionym źródłem inspiracji do dalszego rozwoju i doskonalenia. Przekonaj się, jak nasza współpraca przekłada się na realne sukcesy i satysfakcję z realizowanych projektów.

Jesteśmy dumni z faktu, że Inwestorzy doceniają nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze dla nas jest to, aby każdy projekt zakończył się sukcesem i satysfakcją Klienta, a referencje są tego najlepszym potwierdzeniem.

 

W trosce o dostarczanie ekologicznych rozwiązań energetycznych firma Sunergo oferuje montaż fotowoltaiki na najwyższym poziomie. Każdy projekt to dla nas wyjątkowe wyzwanie, które podejmujemy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Świadczymy usługi przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz instalacje wykonane w miejscowościach takich jak Śrem, czy Środa Wielkopolska.

Aby móc w pełni cieszyć się możliwościami zielonej energii, warto skorzystać z dostępnego na naszej stronie narzędzia – kalkulatora fotowoltaicznego. W ten sposób dowiesz się, jaka moc instalacji, zapewni optymalne zużycie energii i niższe rachunki za prąd.

Jeśli chcesz, aby inwestycja stała się tym bardziej korzystna, przejrzyj dostępne dofinansowania do fotowoltaiki i sprawdź, jak zwiększyć opłacalność fotowoltaiki dla firm!

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek