Suchy Las – 9,75 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 9,75 kWp w Suchym Lesie

Instalacja fotowoltaiczna zrealizowana na elementach dachu płaskiego i skośnego. Konfiguracja sprzętowa wykorzystana przy tej realizacji to moduły monokrystaliczne firmy LONGi Solar oraz falownik marki Fronius Symo.

W trosce o dostarczanie ekologicznych rozwiązań energetycznych firma Sunergo oferuje montaż fotowoltaiki na najwyższym poziomie. Każdy projekt to dla nas wyjątkowe wyzwanie, które podejmujemy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Świadczymy usługi przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz instalacje wykonane w miejscowościach takich jak Środa Wielkopolska, czy Śrem

Aby móc w pełni cieszyć się możliwościami zielonej energii, warto skorzystać z dostępnego na naszej stronie narzędzia – kalkulatora fotowoltaicznego. W ten sposób dowiesz się, jaka moc instalacji, zapewni optymalne zużycie energii i niższe rachunki za prąd. 

Jeśli chcesz, aby inwestycja stała się tym bardziej korzystna, przejrzyj dostępne dofinansowania do fotowoltaiki i sprawdź, jak zwiększyć opłacalność fotowoltaiki dla domu!

26
Liczba paneli fotowoltaicznych
Skośny
Rodzaj dachu
75 m2
Powierzchnia instalacji
9,75 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek