Realizacja dla firmy

PDO, Janowiec Wielkopolski – 49,5 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:


Jesteśmy dumni z możliwości dokumentowania postępu naszego partnera, firmy PDO, w ich drodze ku zielonej transformacji. Zamontowana przez SUNERGO na dachu drukarni instalacja fotowoltaiczna o mocy 49,5 kWp stanowi serce projektu „Zielone PDO”. Jest to nie tylko świadectwo naszego zaangażowania w promowanie zrównoważonego rozwoju, ale także potwierdzenie, że innowacyjne podejście i strategiczne partnerstwo mogą tworzyć realne zmiany w przemyśle.

Wykorzystanie 132 paneli Longi Solar o mocy 375W oraz falowników Fronius z serii Tauro, to kluczowe elementy w osiąganiu celów ekologicznych PDO. Za sprawą pracy tej mikroelektrowni PDO nie tylko redukuje swój wpływ na środowisko, ale również wzmacnia swoją pozycję na rynku jako lider zrównoważonej produkcji.

132
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
240 m2
Powierzchnia instalacji
49,5 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Obejrzyj krótki film o tej realizacji

 

Załączony film, to krótka opowieść o przejściu PDO na zieloną stronę, o przekształcaniu wyzwań w możliwości, i o tworzeniu przyszłości, gdzie zrównoważone rozwiązania są w sercu każdej działalności. SUNERGO i PDO razem pokazują, że zielona transformacja jest nie tylko możliwa, ale jest też praktycznym, efektywnym i odpowiedzialnym wyborem dla każdej firmy.

Niech ta historia będzie dla Ciebie inspiracją do podjęcia współpracy, która otworzy nowe możliwości dla Twojego biznesu.

Zobacz materiały wideo z innych realizacji.

Rekomendacja od Inwestora

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją Inwestora, który miał okazję z nami współpracować. Stanowi ona nie tylko dowód jakości naszych usług, ale także jest nieocenionym źródłem inspiracji do dalszego rozwoju i doskonalenia. Przekonaj się, jak nasza współpraca przekłada się na realne sukcesy i satysfakcję z realizowanych projektów.

Jesteśmy dumni z faktu, że Inwestorzy doceniają nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze dla nas jest to, aby każdy projekt zakończył się sukcesem i satysfakcją Klienta, a referencje są tego najlepszym potwierdzeniem.

 

Firma Sunergo oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki, zapewniając tym samym fachowe doradztwo i profesjonalny montaż wybranego systemu PV. Działaby przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz zrealizowane projekty instalacji fotowoltaicznej, obejmujące takie obszary jak Kórnik, Suchy Las, czy Leszno.

Sunergo tworzy wyspecjalizowany zespół pracowników, którzy gwarantują profesjonalny montaż fotowoltaiki o wybranej mocy – nawet powyżej 10 kW. Decydując się na zakup instalacji, warto skorzystać z przydatnego narzędzia, jakim jest kalkulator fotowoltaiczny. Dzięki szacunkowym obliczeniom fotowoltaika dla domu będzie w pełni dostosowana zarówno do potrzeb budownictwa, jak i wymagań każdego z naszych klientów.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek