Zbąszynek – 49 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 49 kWp w Zbąszynku

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 49 kWp zainstalowana na gruntach Zakładu Rzemiosł Drzewnych PETRUS. Gruntowa instalacja składa się z 132 modułów fotowoltaicznych marki LONGi Solar oraz falownika Fronius TAURO. Zobacz ofertę SUNERGO: fotowoltaika dla firm.

132
Liczba paneli fotowoltaicznych
Grunt
Rodzaj dachu
490 m2
Powierzchnia instalacji
49 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

W trosce o dostarczanie ekologicznych rozwiązań energetycznych firma Sunergo oferuje montaż fotowoltaiki na najwyższym poziomie. Każdy projekt to dla nas wyjątkowe wyzwanie, które podejmujemy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Świadczymy usługi przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz instalacje wykonane w miejscowościach takich jak Ceradź, Międzychód, czy Suchy Las.

Aby móc w pełni cieszyć się możliwościami zielonej energii, warto skorzystać z dostępnego na naszej stronie narzędzia – kalkulatora fotowoltaicznego. W ten sposób dowiesz się, jaka moc instalacji, zapewni optymalne zużycie energii i niższe rachunki za prąd. 

Jeśli chcesz, aby inwestycja stała się tym bardziej korzystna, przejrzyj dostępne dofinansowania do fotowoltaiki i sprawdź, jak zwiększyć opłacalność fotowoltaiki dla domu!

Dopasuj swój idealny system fotowoltaiczny

Nasze instalacje fotowoltaiczne

 
Instalacje Fotowoltaiczne Poznań – Grupa Ergo