Realizacja dla firmy

Zakład Rzemiosł Drzewnych PETRUS, Zbąszynek – 49 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

W ścisłej współpracy z Zakładem Rzemiosł Drzewnych PETRUS, zainstalowaliśmy imponującą instalację o mocy 49 kWp na terenie ich zakładu. Naszym celem było nie tylko zapewnienie efektywnego rozwiązania, ale również dostarczenie niezawodnego systemu, który przyczyni się do zrównoważonego rozwoju.

W ramach tego projektu użyliśmy 132 modułów fotowoltaicznych renomowanej marki LONGi Solar. Wybraliśmy je ze względu na ich wysoką efektywność oraz niezawodność, co jest dla nas priorytetem przy każdym projekcie. Całość instalacji uzupełnia falownik Fronius TAURO, który zapewnia nie tylko optymalną wydajność, ale także stabilność działania systemu. Warto również podkreślić, że instalacja została wykonana na gruncie. Dzięki odpowiednio dostosowanej konstrukcji, nasze rozwiązanie fotowoltaiczne doskonale integruje się z terenem i zapewnia nie tylko energię odnawialną, ale również minimalny wpływ na środowisko naturalne.

132
Liczba paneli fotowoltaicznych
Grunt
Rodzaj dachu
490 m2
Powierzchnia instalacji
49 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Rekomendacja od Inwestora

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją Inwestora, który miał okazję z nami współpracować. Stanowi ona nie tylko dowód jakości naszych usług, ale także jest nieocenionym źródłem inspiracji do dalszego rozwoju i doskonalenia. Przekonaj się, jak nasza współpraca przekłada się na realne sukcesy i satysfakcję z realizowanych projektów.

Jesteśmy dumni z faktu, że Inwestorzy doceniają nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze dla nas jest to, aby każdy projekt zakończył się sukcesem i satysfakcją Klienta, a referencje są tego najlepszym potwierdzeniem.

W trosce o dostarczanie ekologicznych rozwiązań energetycznych firma Sunergo oferuje montaż fotowoltaiki na najwyższym poziomie. Każdy projekt to dla nas wyjątkowe wyzwanie, które podejmujemy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Świadczymy usługi przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz instalacje wykonane w miejscowościach takich jak Ceradź, Międzychód, czy Suchy Las.

Aby móc w pełni cieszyć się możliwościami zielonej energii, warto skorzystać z dostępnego na naszej stronie narzędzia – kalkulatora fotowoltaicznego. W ten sposób dowiesz się, jaka moc instalacji, zapewni optymalne zużycie energii i niższe rachunki za prąd.

Jeśli chcesz, aby inwestycja stała się tym bardziej korzystna, przejrzyj dostępne dofinansowania do fotowoltaiki i sprawdź, jak zwiększyć opłacalność fotowoltaiki dla domu!

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek