Realizacja dla firmy

Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, Szamotuły – 33 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Oto prezentacja naszej instalacji fotowoltaicznej dla klienta, którego interesuje ekologiczne oraz oszczędne rozwiązania energetyczne. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekt o mocy 33 kWp, który umieściliśmy na płaskim dachu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej o powierzchni 300 m2. Wykorzystaliśmy 88 paneli monokrystalicznych Longi Solar, o mocy 375 Wp.

Naszym priorytetem było nie tylko generowanie oszczędności finansowych dla naszego klienta poprzez produkcję czystej energii elektrycznej, ale również minimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko. W tym celu postawiliśmy na najnowocześniejsze technologie, w tym doskonały falownik FRONIUS ECO 25.0-3-S, gwarantujący efektywną konwersję energii słonecznej. Ta inwestycja stanowi niezaprzeczalny krok naprzód w dążeniu do zrównoważonego rozwoju oraz wyraz zaangażowania ochronę środowiska.

88
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
300 m2
Powierzchnia instalacji
33 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Rekomendacja od Inwestora

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją Inwestora, który miał okazję z nami współpracować. Stanowi ona nie tylko dowód jakości naszych usług, ale także jest nieocenionym źródłem inspiracji do dalszego rozwoju i doskonalenia. Przekonaj się, jak nasza współpraca przekłada się na realne sukcesy i satysfakcję z realizowanych projektów.

Jesteśmy dumni z faktu, że Inwestorzy doceniają nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze dla nas jest to, aby każdy projekt zakończył się sukcesem i satysfakcją Klienta, a referencje są tego najlepszym potwierdzeniem.

W trosce o dostarczanie ekologicznych rozwiązań energetycznych firma Sunergo oferuje montaż fotowoltaiki na najwyższym poziomie. Każdy projekt to dla nas wyjątkowe wyzwanie, które podejmujemy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Świadczymy usługi przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz instalacje wykonane w miejscowościach takich jak Ceradź, Międzychód, czy Suchy Las.

Aby móc w pełni cieszyć się możliwościami zielonej energii, warto skorzystać z dostępnego na naszej stronie narzędzia – kalkulatora fotowoltaicznego. W ten sposób dowiesz się, jaka moc instalacji, zapewni optymalne zużycie energii i niższe rachunki za prąd.

Jeśli chcesz, aby inwestycja stała się tym bardziej korzystna, przejrzyj dostępne dofinansowania do fotowoltaiki i sprawdź, jak zwiększyć opłacalność fotowoltaiki dla domu!

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek