Koszalin – 40kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 40 kWp w Koszalinie

Instalacja zrealizowana na firmie usługowej. Moduły fotowoltaiczne usytuowane są na dwóch skośnych połaciach, krytych blachodachówką oraz na dachu płaskim. Konfiguracja sprzętowa wykorzystana przy tej realizacji to moduły monokrystaliczne (half-cut) firmy LONGi Solar oraz dwa falowniki marki Fronius.

Firma Sunergo oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki, zapewniając tym samym fachowe doradztwo i profesjonalny montaż wybranego systemu PV. Działaby przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz zrealizowane projekty instalacji fotowoltaicznej, obejmujące takie obszary jak Koszalin, Pniewy, czy Środa Wielkopolska

Sunergo tworzy wyspecjalizowany zespół pracowników, którzy gwarantują profesjonalny montaż fotowoltaiki o wybranej mocy – nawet powyżej 10 kW. Decydując się na zakup instalacji, warto skorzystać z przydatnego narzędzia, jakim jest kalkulator fotowoltaiczny. Dzięki szacunkowym obliczeniom fotowoltaika dla firm będzie w pełni dostosowana zarówno do potrzeb budownictwa, jak i wymagań każdego z naszych klientów. 

125
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
212 m2
Powierzchnia instalacji
40 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Dopasuj swój idealny system fotowoltaiczny

Nasze instalacje fotowoltaiczne

 
Instalacje Fotowoltaiczne Poznań – Grupa Ergo