Realizacja dla firmy

Nowaccy sp. z o.o., Oborniki – 49,5 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Prezentujemy kolejną instalację fotowoltaiczną, tym razem dla firmy Nowaccy. Na dachu budynku naszego klienta zamontowaliśmy system fotowoltaiczny o mocy 49,5 kWp. Składa się on ze 132 paneli monokrystalicznych Longi Solar 375 Wp.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, w tym falownika FRONIUS TAURO ECO 50-3-D, firma Nowaccy będzie mogła produkować czystą energię elektryczną, co nie tylko przyczyni się do zmniejszenia kosztów związanych z energią elektryczną, ale także wpłynie pozytywnie na środowisko naturalne poprzez redukcję emisji CO2.

Ta inwestycja w energię odnawialną jest dowodem zaangażowania firmy Nowaccy w ochronę środowiska oraz dążenia do zrównoważonego rozwoju. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę oraz najwyższą jakość instalacji fotowoltaicznych.

132
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
500 m2
Powierzchnia instalacji
49 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Rekomendacja od Inwestora

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją Inwestora, który miał okazję z nami współpracować. Stanowi ona nie tylko dowód jakości naszych usług, ale także jest nieocenionym źródłem inspiracji do dalszego rozwoju i doskonalenia. Przekonaj się, jak nasza współpraca przekłada się na realne sukcesy i satysfakcję z realizowanych projektów.

Jesteśmy dumni z faktu, że Inwestorzy doceniają nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze dla nas jest to, aby każdy projekt zakończył się sukcesem i satysfakcją Klienta, a referencje są tego najlepszym potwierdzeniem.

W trosce o dostarczanie ekologicznych rozwiązań energetycznych firma Sunergo oferuje montaż fotowoltaiki na najwyższym poziomie. Każdy projekt to dla nas wyjątkowe wyzwanie, które podejmujemy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Świadczymy usługi przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz instalacje wykonane w miejscowościach takich jak Ceradź, Międzychód, czy Suchy Las.

Aby móc w pełni cieszyć się możliwościami zielonej energii, warto skorzystać z dostępnego na naszej stronie narzędzia – kalkulatora fotowoltaicznego. W ten sposób dowiesz się, jaka moc instalacji, zapewni optymalne zużycie energii i niższe rachunki za prąd.

Jeśli chcesz, aby inwestycja stała się tym bardziej korzystna, przejrzyj dostępne dofinansowania do fotowoltaiki i sprawdź, jak zwiększyć opłacalność fotowoltaiki dla domu!

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek