Realizacja dla firmy

Poznań – 17,92 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Przedstawiamy naszą instalację fotowoltaiczną, która została wykonana na płaskim dachu z wykorzystaniem 48 paneli monokrystalicznych (half-cut) od renomowanego producenta LONGi Solar. Cała instalacja o łącznej mocy 17,93 kWp została wyposażona w dwa falowniki marki SolarEdge, wraz z kompletem optymalizatorów, aby zapewnić optymalną wydajność systemu.

Wybór paneli monokrystalicznych (half-cut) od firmy LONGi Solar zapewnia wysoką efektywność oraz doskonałą trwałość i wydajność nawet w warunkach niskiego oświetlenia. Dzięki zastosowaniu tej technologii na płaskim dachu, możemy maksymalizować wykorzystanie dostępnej powierzchni i generować więcej czystej energii odnawialnej. Falowniki marki SolarEdge, wraz z kompletem optymalizatorów, pozwalają na precyzyjne monitorowanie i kontrolę każdego panelu, co skutkuje optymalną wydajnością całego systemu. To zaawansowane rozwiązanie nie tylko zwiększa efektywność instalacji, ale także minimalizuje straty energii oraz zapewnia stabilność działania nawet w zmiennych warunkach atmosferycznych.

48
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
82 m2
Powierzchnia instalacji
17,92 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

W trosce o dostarczanie ekologicznych rozwiązań energetycznych firma Sunergo oferuje montaż fotowoltaiki na najwyższym poziomie. Każdy projekt to dla nas wyjątkowe wyzwanie, które podejmujemy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Świadczymy usługi przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz instalacje wykonane w miejscowościach takich jak Nowy Tomyśl, czy Gniezno.

Aby móc w pełni cieszyć się możliwościami zielonej energii, warto skorzystać z dostępnego na naszej stronie narzędzia – kalkulatora fotowoltaicznego. W ten sposób dowiesz się, jaka moc instalacji, zapewni optymalne zużycie energii i niższe rachunki za prąd.

Jeśli chcesz, aby inwestycja stała się tym bardziej korzystna, przejrzyj dostępne dofinansowania do fotowoltaiki i sprawdź, jak zwiększyć opłacalność fotowoltaiki dla firm!

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek