Poznań – 17,92 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 17,92 kWp w Poznaniu

Instalacja wykonana na dachu płaskim z wykorzystaniem modułów monokrystalicznych (half-cut) firmy LONGi Solar oraz dwóch falowników marki SolarEdge wraz z kompletem optymalizatorów.

W trosce o dostarczanie ekologicznych rozwiązań energetycznych firma Sunergo oferuje montaż fotowoltaiki na najwyższym poziomie. Każdy projekt to dla nas wyjątkowe wyzwanie, które podejmujemy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Świadczymy usługi przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz instalacje wykonane w miejscowościach takich jak Nowy Tomyśl, czy Gniezno

Aby móc w pełni cieszyć się możliwościami zielonej energii, warto skorzystać z dostępnego na naszej stronie narzędzia – kalkulatora fotowoltaicznego. W ten sposób dowiesz się, jaka moc instalacji, zapewni optymalne zużycie energii i niższe rachunki za prąd. 

Jeśli chcesz, aby inwestycja stała się tym bardziej korzystna, przejrzyj dostępne dofinansowania do fotowoltaiki i sprawdź, jak zwiększyć opłacalność fotowoltaiki dla firm!

48
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
82 m2
Powierzchnia instalacji
17,92 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Dopasuj swój idealny system fotowoltaiczny

Nasze instalacje fotowoltaiczne

 
Instalacje Fotowoltaiczne Poznań – Grupa Ergo