Realizacja dla firmy

IT.integro, Poznań – 39,96 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Cieszymy się, że możemy przedstawić kolejny udany projekt fotowoltaiczny, tym razem na dachu płaskim przedsiębiorstwa informatycznego IT.integro. Nasz zespół zrealizował imponującą instalację, wykorzystując 108 paneli monokrystalicznych (half-cut) od renomowanego producenta LONGi Solar. System został zamontowany na konstrukcji balastowej, co gwarantuje stabilność i bezinwazyjną instalację na dachu.

Do optymalizacji pracy systemu zastosowaliśmy falownik marki SolarEdge wraz z dedykowanym zestawem optymalizatorów. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest maksymalizowanie wydajności generowanej energii, nawet w przypadku częściowego zacienienia paneli.

Całkowita moc instalacji wynosi 39,96 kWp, co pozwala firmie na produkowanie własnej energii elektrycznej oraz zmniejszenie kosztów eksploatacji. System fotowoltaiczny przyczynia się do zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa i stanowi wyraz ich zaangażowania w działania na rzecz środowiska.

108
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
183 m2
Powierzchnia instalacji
39,96 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Zobacz jak IT.integro czerpie energię ze słońca

Ten krótki materiał wideo prezentuje rezultaty montażu instalacji fotowoltaicznej o mocy 39,96 kWp na dachu przedsiębiorstwa IT.integro. Dzięki tej instalacji fotowoltaicznej firma:

  • angażuje się w ochronę środowiska naturalnego
  • ogranicza emisję szkodliwych substancji
  • obniża rachunki za prąd i staje się niezależna

Zobacz materiały wideo z innych realizacji.

Firma Sunergo oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki, zapewniając tym samym fachowe doradztwo i profesjonalny montaż wybranego systemu PV. Działaby przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz zrealizowane projekty instalacji fotowoltaicznej, obejmujące takie obszary jak Kostrzyn Wielkopolski, czy Szamotuły.

Sunergo tworzy wyspecjalizowany zespół pracowników, którzy gwarantują profesjonalny montaż fotowoltaiki o wybranej mocy – nawet powyżej 10 kW. Decydując się na zakup instalacji, warto skorzystać z przydatnego narzędzia, jakim jest kalkulator fotowoltaiczny. Dzięki szacunkowym obliczeniom fotowoltaika dla firm będzie w pełni dostosowana zarówno do potrzeb budownictwa, jak i wymagań każdego z naszych klientów.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek