Realizacja dla firmy

MIROX, Poznań – 49,5 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Jedna z dwóch instalacji dla firmy Mirox, zajmującej się produkcją  głównie okien i drzwi, tym razem z siedzibą w Poznaniu. Znając wartości przedsiębiorstwa, które opierają się na ekologii, niezależności energetycznej i optymalizacji kosztów zainstalowaliśmy dla nich instalację o mocy 49,5 kWp. 

Do projektu wykorzystaliśmy 132 moduły monokrystaliczne LONGi SOLAR 375W (half-cut), zapewniając tym samym przedsiębiorstwu stały dostęp do zielonej energii. Użyliśmy także falownika marki Fronius z serii Tauro, który gwarantuje stabilną pracę instalacji. Całość opiera się na dedykowanej konstrukcji balastowej, co zapewnia bezpieczeństwo i optymalne warunki działania paneli. Dzięki temu możemy być pewni, że nasza instalacja fotowoltaiczna nie tylko efektywnie wykorzystuje energię słoneczną, ale także jest trwała i niezawodna przez wiele lat.

135
Liczba paneli fotowoltaicznych
Skośny
Rodzaj dachu
230 m2
Powierzchnia instalacji
49,95 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Zobacz film z realizacji 49,50 kWp

Poznaj historię o tym, jak firma Mirox stawia na ekologię i redukuje emisję CO2, uzyskuje niezależność od dostawców prądu, a także obniża rachunki za energię i oszczędza pieniądze.

Dowiedz się:

  • jak działa instalacja fotowoltaiczna i jakie korzyści przynosi firmie
  • jakie technologie i rozwiązania zastosowano w tym projekcie
Niech ta historia będzie dla Ciebie inspiracją do podjęcia współpracy, która otworzy nowe możliwości dla Twojego biznesu.

Zobacz materiały wideo z innych realizacji.

Rekomendacja od Inwestora

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją Inwestora, który miał okazję z nami współpracować. Stanowi ona nie tylko dowód jakości naszych usług, ale także jest nieocenionym źródłem inspiracji do dalszego rozwoju i doskonalenia. Przekonaj się, jak nasza współpraca przekłada się na realne sukcesy i satysfakcję z realizowanych projektów.

Jesteśmy dumni z faktu, że Inwestorzy doceniają nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze dla nas jest to, aby każdy projekt zakończył się sukcesem i satysfakcją Klienta, a referencje są tego najlepszym potwierdzeniem.

 

W trosce o dostarczanie ekologicznych rozwiązań energetycznych firma Sunergo oferuje montaż fotowoltaiki na najwyższym poziomie. Każdy projekt to dla nas wyjątkowe wyzwanie, które podejmujemy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Świadczymy usługi przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz instalacje wykonane w miejscowościach takich jak Szamotuły, Słupca, czy Suchy Las.

Aby móc w pełni cieszyć się możliwościami zielonej energii, warto skorzystać z dostępnego na naszej stronie narzędzia – kalkulatora fotowoltaicznego. W ten sposób dowiesz się, jaka moc instalacji, zapewni optymalne zużycie energii i niższe rachunki za prąd.

Jeśli chcesz, aby inwestycja stała się tym bardziej korzystna, przejrzyj dostępne dofinansowania do fotowoltaiki i sprawdź, jak zwiększyć opłacalność fotowoltaiki dla firm!

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek