Realizacja dla firmy

Św. Wojciech Dom Medialny, Poznań – 49,9 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

W duchu innowacji i zobowiązania do ochrony środowiska, Dom Medialny wkroczył w erę zrównoważonej energii. Na szczycie budynku z płaskim dachem zainstalowaliśmy nowoczesną instalację fotowoltaiczną o mocy 49,9 kWp.

Serce tego systemu stanowią 133 panele monokrystaliczne Longi Solar o mocy 375 Wp. Dzięki nim, Dom Medialny może produkować własną czystą energię elektryczną, zmniejszając jednocześnie swoje środowiskowe ślady.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, takich jak falownik Fronius Tauro 50-3-D oraz niezbędnego okablowania i konstrukcji wsporczej, Dom Medialny jest wzorem dla innych firm, dążących do zrównoważonej przyszłości

133
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
240 m2
Powierzchnia instalacji
49,9 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Zobacz naszą realizację dla Domu Medialnego Św. Wojciech.

 

Załączony film, to relacja z instalacji fotowoltaicznej, którą mieliśmy okazję zrealizować. Zobacz naszą pracę i efekt końcowy!

Niech ta historia będzie dla Ciebie inspiracją do podjęcia współpracy, która otworzy nowe możliwości dla Twojego biznesu.

Zobacz materiały wideo z innych realizacji.

Rekomendacja od Inwestora

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją Inwestora, który miał okazję z nami współpracować. Stanowi ona nie tylko dowód jakości naszych usług, ale także jest nieocenionym źródłem inspiracji do dalszego rozwoju i doskonalenia. Przekonaj się, jak nasza współpraca przekłada się na realne sukcesy i satysfakcję z realizowanych projektów.

Jesteśmy dumni z faktu, że Inwestorzy doceniają nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze dla nas jest to, aby każdy projekt zakończył się sukcesem i satysfakcją Klienta, a referencje są tego najlepszym potwierdzeniem.

 

Firma Sunergo oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki, zapewniając tym samym fachowe doradztwo i profesjonalny montaż wybranego systemu PV. Działaby przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz zrealizowane projekty instalacji fotowoltaicznej, obejmujące takie obszary jak Kórnik, Suchy Las, czy Leszno.

Sunergo tworzy wyspecjalizowany zespół pracowników, którzy gwarantują profesjonalny montaż fotowoltaiki o wybranej mocy – nawet powyżej 10 kW. Decydując się na zakup instalacji, warto skorzystać z przydatnego narzędzia, jakim jest kalkulator fotowoltaiczny. Dzięki szacunkowym obliczeniom fotowoltaika dla domu będzie w pełni dostosowana zarówno do potrzeb budownictwa, jak i wymagań każdego z naszych klientów.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek