Realizacja dla firmy

Torkret, Siekierki Wielkie – 49,5 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Na dachu budynku Torkret, zainstalowaliśmy instalację o mocy 49,5 kWp. Chcieliśmy nie tylko stworzyć skuteczne rozwiązanie, ale także dostarczyć system, który będzie niezawodny i wspomoże zrównoważony rozwój.

Do realizacji projektu użyliśmy 132 modułów fotowoltaicznych LONGi Solar 375 Wp. Wybraliśmy je, ponieważ we wszystkich swoich projektach stawiamy na wysoką efektywność. Falownik Tauro ECO 50-3-D uzupełnił całą instalację, zapewniając optymalną wydajność i stabilność systemu. Projekt został umieszczony na dachu skośnym. Dzięki odpowiednio dostosowanej konstrukcji, nasze panele fotowoltaiczne doskonale integrują się z architekturą budynku, zachowując jednocześnie jego estetykę. To rozwiązanie nie tylko dostarcza energię odnawialną, ale również minimalizuje ślad węglowy.

132
Liczba paneli fotowoltaicznych
Skośny
Rodzaj dachu
300 m2
Powierzchnia instalacji
49,5 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Rekomendacja od Inwestora

Zachęcamy do zapoznania się z rekomendacją Inwestora, który miał okazję z nami współpracować. Stanowi ona nie tylko dowód jakości naszych usług, ale także jest nieocenionym źródłem inspiracji do dalszego rozwoju i doskonalenia. Przekonaj się, jak nasza współpraca przekłada się na realne sukcesy i satysfakcję z realizowanych projektów.

Jesteśmy dumni z faktu, że Inwestorzy doceniają nasze zaangażowanie, profesjonalizm oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb. Najważniejsze dla nas jest to, aby każdy projekt zakończył się sukcesem i satysfakcją Klienta, a referencje są tego najlepszym potwierdzeniem.

W trosce o dostarczanie ekologicznych rozwiązań energetycznych firma Sunergo oferuje montaż fotowoltaiki na najwyższym poziomie. Każdy projekt to dla nas wyjątkowe wyzwanie, które podejmujemy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Świadczymy usługi przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz instalacje wykonane w miejscowościach takich jak Ceradź, Międzychód, czy Suchy Las.

Aby móc w pełni cieszyć się możliwościami zielonej energii, warto skorzystać z dostępnego na naszej stronie narzędzia – kalkulatora fotowoltaicznego. W ten sposób dowiesz się, jaka moc instalacji, zapewni optymalne zużycie energii i niższe rachunki za prąd.

Jeśli chcesz, aby inwestycja stała się tym bardziej korzystna, przejrzyj dostępne dofinansowania do fotowoltaiki i sprawdź, jak zwiększyć opłacalność fotowoltaiki dla domu!

 

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek