Realizacja dla wspólnoty

Wspólnota Mieszkaniowa przy ulicy Jasna Rola, Poznań – 60 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Przedstawiamy realizację instalacji fotowoltaicznej dla Wspólnoty Mieszkaniowej przy ulicy Jasna Rola w Poznaniu. Projekt składa się z dwóch instalacji o mocy 20 i 40 kWp, co łącznie daje 60 kWp. Wspólnota przyjmując status prosumenta lokatorskiego otrzymała ponad 120 000 zł dotacji z grantu OZE, co stanowiło blisko 50% kosztu inwestycji! Dofinansowanie zostało udzielone w ramach programu TERMO.

Cała instalacja powstała na dachu płaskim i składa się ze 144 modułów fotowoltaicznych Longi Solar 415 oraz falownika producenta SolarEdge. Powierzchnia projektu zajmuje 540 m2.

Dzięki instalacji, zielona energia zasila części wspólne (windy, bramy garażowe, zewnętrzne oświetlenie itp.), a zaoszczędzone ze sprzedaży nadwyżek energii pieniądze trafiają na konto wspólnoty.

144
Liczba paneli fotowoltaicznych
Płaski
Rodzaj dachu
540 m2
Powierzchnia instalacji
60 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Grant OZE dla Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Jasna Rola.

Zobacz, jak przebiegała nasza współpraca ze Wspólnotą Mieszkaniową, która otrzymała dofinansowanie w wysokości blisko 120 000 zł, w ramach programu TERMO. Film opisuje cały proces powstawania instalacji, począwszy od pomysłu, aż po efekt finalny. 

Niech ta historia będzie dla Ciebie inspiracją do podjęcia współpracy, która otworzy nowe możliwości dla Twojego biznesu.

Zobacz materiały wideo z innych realizacji.

Firma Sunergo oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki, zapewniając tym samym fachowe doradztwo i profesjonalny montaż wybranego systemu PV. Działaby przede wszystkim na terenie Wielkopolski – na naszej stronie znajdziesz zrealizowane projekty instalacji fotowoltaicznej, obejmujące takie obszary jak Kórnik, Suchy Las, czy Leszno.

Sunergo tworzy wyspecjalizowany zespół pracowników, którzy gwarantują profesjonalny montaż fotowoltaiki o wybranej mocy – nawet powyżej 10 kW. Decydując się na zakup instalacji, warto skorzystać z przydatnego narzędzia, jakim jest kalkulator fotowoltaiczny. Dzięki szacunkowym obliczeniom fotowoltaika dla domu będzie w pełni dostosowana zarówno do potrzeb budownictwa, jak i wymagań każdego z naszych klientów.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek