Graby – 25,56 kWp

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 25,56 kWp w Grabach

Instalacja wykonana na dachu pokrytym dachówką ceramiczną, z wykorzystaniem 71 modułów monokrystalicznych LONGi SOLAR 360W (full black) oraz falownika marki Solar Edge.

Sunergo świadczy profesjonalne usługi z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych o wybranej mocy – zarówno tych do 4 kW, jak i powyżej 10 kW. Jako profesjonalny i wyszkolony zespół, od lat oferujemy swoim klientom prace na najwyższym poziomie. Na naszej stronie znajdziesz projekty wykonane na terenie Wielkopolski,  które obejmują miejscowości takie jak np. Jarocin, Śrem, czy Oborniki Wielkopolskie

Jeśli zastanawiasz się, na jaki systemu PV warto się zdecydować, skorzystaj z kalkulatora fotowoltaicznego. Narzędzie pozwoli dostosować instalację fotowoltaiczną zarówno do potrzeb budynku, jak i Twoich oczekiwań. Zobacz również, jakie dofinansowanie sprawi, że inwestycja w mikroinstalacje stanie się tym bardziej opłacalna! Dzięki temu nie tylko prywatni inwestorzy, ale również właściciele firm, mogą cieszyć się zieloną energią przez cały rok!

71
Liczba paneli fotowoltaicznych
Skośny
Rodzaj dachu
129,4 m2
Powierzchnia instalacji
25,56 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Dopasuj swój idealny system fotowoltaiczny

Nasze instalacje fotowoltaiczne

 
Instalacje Fotowoltaiczne Poznań – Grupa Ergo