Realizacja dla domu

Graby – 25,56 kWp

Wszystko, co musisz wiedzieć o tej realizacji

Podstawowe informacje:

Możemy przedstawić kolejną udaną realizację instalacji fotowoltaicznej, tym razem na dachu pokrytym dachówką ceramiczną. Nasz zespół z sukcesem zainstalował 71 modułów monokrystalicznych LONGi SOLAR 360W (full black), których celem jest nie tylko wysoka wydajność, ale także estetyczny wygląd, idealnie komponujący się z tradycyjnym stylem dachu. 

Do optymalizacji pracy systemu wykorzystaliśmy falownik marki Solar Edge. Całkowita moc naszej instalacji wynosi 25,56 kWp, co pozwala na generowanie znacznej ilości energii elektrycznej, zmniejszając jednocześnie koszty operacyjne i obciążenie środowiska. Dzięki zastosowaniu paneli monokrystalicznych (full black) oraz odpowiedniej konfiguracji na skośnym dachu, nasz system doskonale integruje się z architekturą budynku, tworząc harmonijny i funkcjonalny całokształt. 

71
Liczba paneli fotowoltaicznych
Skośny
Rodzaj dachu
129,4 m2
Powierzchnia instalacji
25,56 kWp
Moc instalacji
fotowoltaicznej

Sunergo świadczy profesjonalne usługi z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych o wybranej mocy – zarówno tych do 4 kW, jak i powyżej 10 kW. Jako profesjonalny i wyszkolony zespół, od lat oferujemy swoim klientom prace na najwyższym poziomie. Na naszej stronie znajdziesz projekty wykonane na terenie Wielkopolski,  które obejmują miejscowości takie jak np. Jarocin, Śrem, czy Oborniki Wielkopolskie.

Jeśli zastanawiasz się, na jaki systemu PV warto się zdecydować, skorzystaj z kalkulatora fotowoltaicznego. Narzędzie pozwoli dostosować instalację fotowoltaiczną zarówno do potrzeb budynku, jak i Twoich oczekiwań. Zobacz również, jakie dofinansowanie sprawi, że inwestycja w mikroinstalacje stanie się tym bardziej opłacalna! Dzięki temu nie tylko prywatni inwestorzy, ale również właściciele firm, mogą cieszyć się zieloną energią przez cały rok!

Jesteśmy autoryzowanym partnerem serwisowym

producentów sprzętu marek Fronius, Solar Edge, LG Pro i innych

Przeczytaj referencje od naszych Klientów

 

Jesteśmy częścią grupy ERGO, właściciela marek